arrow
profile_image
Nicole0004
od 5. 3. 2023
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Najde se tu někdo, kdo mi dokáže říct, jaký minimální percentil ze scio OSP budu potřebovat na VŠB-TÚ ekonomickou fakultu? Co jsem se koukala na výsledky minulých let, tak průměrný výsledek lidí, které přijali byl nějak kolem 30-40 percentil.
Už jsem psala Scio testy OSP 3x, v prosinci jsem nevěděla do čeho jdu a můj percentil byl 15...hodně jsem chybovala, kdybych neměla tolik chyb, bylo by to lepší...termín v únoru mi nesedl, takže tam to ani za řeč nestojí...a teď březnový termín dopadne asi stejně jako ten prosincový...plánuji jít ještě na konci dubna a případně i květnový...docela jsem z toho už na nervy, neboť všechna má snaha vychází vniveč...takže mě zajímá, zda když napíšu ty scia aspoň na percentil 20-30 zda mám šanci se tam dostat...co jsem četla, tak někde píšou, že berou i lidi s percentilem pod 10.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 28. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

majitel

Doporučuji se podívat na oficiální stránky vysoké školy VŠB-TÚ a zkontrolovat informace o přijímacích zkouškách a požadavcích na přijetí na ekonomickou fakultu. Na těchto stránkách by měly být uvedeny informace o přijímacím řízení a požadovaných kritériích, včetně případného minimálního percentilu ze scio OSP.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené