arrow
Neprodává v Bazaru

18

Ahoj všem,chtěla bych si pořídit vertikální steamer,ale nevím vůbec jaký.Na českých stránkách je jen omezená nabídka a recenzí tak pomálu,že se dle toho nedá nic moc usoudit.Prolezla jsem heureku,spona.cz,youtube,ale nejsem z toho moc chytrá.
Chtěla bych opravdu dobrý a prověřený steamer,který používají v obchodech s oblečením,kde je v denním zápřahu.Ale je mi blbé,jít do HM,Tally weil nebo Orsay a přímo natvrdo se zeptat,hele já nic nechci koupit,jen mi řekněte čím to žehlíte a jestli je to dobré.
Žehličku z duše nenávidím a v krámu v zahraničí jsem si chtěla koupit jednu halenku,ale byla od něčeho zašpiněná a jinou v 36 neměli,tak jsem jim ukázala ten flek,a ona odběhla a tam jsem viděla,že to tím steamerem na ramínku projela a halenka byla jako nová,navoněná,čistá,superdokonale hladká.A tam jsem si uvědomila,že to chci mít doma a začala se po tom pídit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na askim:
Ahoj mám Jiffi steamer. Je skvělý, ale určitě ti nenahradí žehličku. Dobře vyrovná halenky letní šaty, lehké kalhoty apod., ale napřiklad bavlněné košile a další "pevnější" materiály stejně musíš přejet žehličkou a dožehlit límeček, okraje, knoflíkovou légu manžety a vlastně ty nejhorší oblasti. Jiffi je skvělý na hladší a větší plochy, super na závěsy, já mám 3m dlouhé a 2,5m široké, to bych žehličkou nevyžehlila.
Takže za mě je jiffi dobrý na takovéto to "refrešnutí" oblečení, když máš něco lehce pomačkaného a ještě to nechceš prát, ale žehlit se ti to taky nechce. Dobrý na materiály, které se vyleskovávají, když se ti např. na kalhotách proznačí kapsový váček, po přejetí žehličky, tako tohle se ti nestane, nebo na materiály s vlasem, nebo i například na zimní pláště, když máš třeba pomačkanej z auta. Mrkni na jejich stránky, nabízejí ho i k zapůjčení, což si myslím, že je skvělý. Pán ti to doveze, předvede a vysvětlí. No a za pár dní vrátíš nebo koupíš.

arrow
Neprodává v Bazaru

18

Reaguji na Áčko: Děkuji za odpověď.Právě ten Jiffy je všude nejlépe dohledatelný,recenzovaný a ozkoušený.Ale láká mě i Phillips-mám dárk.poukázku na nákup za celkem 10 000,- v Datartu,tak nevím jestli to mám na to vyplácat.Mají i takový malý ruční,řeklo by se dobrý na delší cesty v zahraničí.Ale dle tabulek, co jsem si pročetla ,výkon není bůhvíjaký,a u toho velkého ta nádržka a síla páry taky toho moc nevyrovná.Ty steamery co jsem viděla v akci já,tak to bylo jako když z kanálu v zimě někdo oddělal dekl a frčí tam pára ostošest a todle i na videích byl jen takový lehký závan
Docela mě překvapuje,že je tak málo lidí co to mají a používají,to nikomu nezáleží na pěkném oblečení?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na askim: No myslím, že v dnešní době lidi oblečení moc neřeší koupí triko a mikinu a jdou...právě pro pohodlnost v údržbě. Ale pokud ráda nosíš halenky a košile nebo hezké šaty steamer se určitě hodí i pán, co mi ho prodával vlastně říkal, že má klienty většinou z řad mužů, co mají steamer v kanclu a jsou zvyklí si během dne oživit pomačkanou košili nebo třeba že to hodně kupují do divadel na opony, hotely na závěsy a pak samozřejmě prodejny s oblečením, kde už je to dnes standart. Ještě mě napadá, že by si mohla jednotivé snažky steamerů okouknou právě tam, normálně bych se u kabinek zeptata, da si to nemůžeš vyzkoušet. já se rozhodla pro Jiffiho hlavně kvůli pevnějšímu materiálu ze kterého je, není plastový, to mi na ostatních vadilo, že jsou většinou z plastu a to na mě působilo lacině a "křehce".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené