arrow
profile_image
monika881
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, jaký střih kalhotek kdy a kam nosíte. V letních měsících kdy se dá dělat tolik různých aktivit mě napadla otázka jaký střih kalhotek kdy a kam nosit. Jaký střih nosíte např. do práce, večer na doma, na spaní, na doma o výkendu, na výlet, na dovolenou k moři a při různých aktivitách sport atd. Nebo nosíte stále jeden a ten stejný střih?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já nosím to, co zrovna chci, neřeším to, ale pokud si vezmu např. bílé kalhoty, tak si pod ně určitě nevezmu černé bombarďáky, že?!

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na monika881: Nosím jen 2 střihy (klasický a polo-nohavičky) a je mi jedno, který si kam vezmu. Řeším jen barvu - z důvodu prosvítání nebo obarvení (často mi tmavé rifle "obarví" bílé kalhotky)

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

58

Já nosím většinou tanga. Jsou nejpohodlnější a nic se nikde nerýsuje. Na spaní nosím nohavičkové. Na společenské akce krajková tanga. V období menses, kdy jsem doma, se ráda obleču do klasických.

Šmarja, to je téma fakt

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nosím klasický střih kalhotek...je nejpohodlnější a například pod sukni ideální...Jinak nesnáším tanga - z nich mám fakt kopřivku Nohavičkové kalhotky se mi zase různě deformují, prostě stará dobrá klasika...jako na obrázku

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené