arrow
profile_image
tynuska1990
od 28. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,používáte strojky na stříhání svých mazlíčků a jaký?Já přemýšlím že bych si ho koupila a ostříhala svou jorkšírku.Nebo může mi někdo doporučit stříhací salon v Kralupech nebo okolí

Reaguji na tynuska1990: Kvalitní strojek je opravdu velmi drahý, tak 5 tisíc a více. Je to sice velká investice, ale můžeš si pejska ostříhat s klidu doma na víckrát, abys ho nestresovala, pokud je hodně bázlivý. Asi nejlepší značka je Moser, ale musíš si dokoupit i hlavice různých délek, pokud chceš.
Finančně tě to vyjde nastejno, nám stříhá paní pejska za necelé 200,-, je to do hodiny hotové a ostříhá mu i drápky a vytrhá chlupy z uší. Za celý jeho život asi dáme tak těch 5tis. za stříhání, když počítám, že bude žít cca 12let. Vyplatí se to pokud máš třeba víc psů.

Klasické strojky na vlasy určitě nedoporučuju, pes má jinou strukturu stri než jsou lidské vlasy a opravdu pejska obyč strojkem neotříháš.

Mám Moser strojek. Stál zhruba 6 000,-Kč. Základní hravice tam byla 1 mm a 6 mm. Tím jorka v poho ostříháš. Každá další hlavice stojí okolo 2 000,-Kč.
Stojek pro lidi nepodopočuji, nestříhá.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahojte, obnovujem diskusiu. myslíte, že tento lacnejší strojek Moser by mi neostrihal psa? asi 2x za leto... http://www.sixfeet.sk/osetrovanie-a-uprava-srsti-a -hygiena/strojceky/strojcek-moser-1170.html nemáte s podobnými skusenoosti?

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na koran: Ahojky, ráda Tě zase vidím, děkuji za radu, co s muškama u koní. Podle fotky a "výbavičky" si myslím, že jsem tento strojek tak před osmi lety kupovala taky, učila jsem se s ním stříhat a vydržel až do předloňského roku. Ale pozor na nějaký profi Moser (názvem si nejsem jistá, ale něco s profi tam bylo), ten reklamovala spousta lidí, protože nestříhal... Prostě ani chloupek a peníze se nevracely, takže 4tis. v... nedohlednu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na nik23: Ahoj, nemáš zaco už som objednala, je to značka Andis a pani mi písala že na to moje občasne strihanie určite vydrží. Andis som čítala po diskusiách, že je naj značka. Ale tak uvidíme no, záruka tam určite bude.. Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené