arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

rozhodně tohle delší tričko není vhodné jinam než do nočního baru

Jestli chceš ne moc drahé šaty, tak mívají v H&M, F&F, New yorker... šaty si vyzkoušíš, zjistíš jak ti sedí a co je to za materiál. V obchodech by touto dobou mělo být šatů dostatek.

arrow
profile_image
biela vdova
od 14. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No neviem či tie šaty, čo si si našla sú vhodnou alternatívou. Na maturitný ples sú aj tak moc vyzývavé. I keď si nízka, zdajú sa mi tie šaty aj tak krátke.A tých prestrihov je veľa. Ešte holý chrbát by sa dal zniesť, ale ten predok je moc, keď sú šaty také krátke. Našla som jeden link kde majú šaty červené a v takej sume akej si písala. Myslím, že tie by sa skôr hodili. Alebo skús pozrieť niečo podobné. Určite sa dá vybrať aj niečo sexy a zároveň slušné. cena šiat je 499 Kč http://www.kisskiss.cz/d-plesove-saty-evita-cerven e.html

Na ples se nehodí.

arrow
profile_image
Bloonde
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

děkuju za reakce, poohlédnu se teda ještě někde jinde

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nehodí se, zkus mrknout někde v obchodě. Já vloni koupila pěkné a ne drahé v Orsay.

Reaguji na biela vdova: No tak tyhle mi přijdou ještě nevhodnější (ten levný materiál) na ples a k věku se absolutně nehodí
Šaty celkově vypadají krátce, ta "vulgárnost" se dá zmírnit pevnými černými punčochovými kalhotami (čímž nemyslím nějaké 15 DEN, tím by se to umocnilo... spíš tak 60 DEN a víc). Je u nich udaná délka a pokaď by Ti asi byly?
Pokud by délka vyšla pod zadek + nějaký kousek, tak podle mě špatné nebudou... bude jasné, že nejsi maturantka, pokud na to máš postavu, tak se mi ty průstřihy nezdají být extra laciné, tak proč ne. Chodím na SŠ plesy a tohle je takový průměrný vzorek šatů. Na nějaký lepší ples ale ne.

Nevím jak vypadáš, ale na 18-ti leté děvče by se mi líbilo asi něco v tomto stylu http://www.spolecenske-saty.eu/bezove-kratke-roman ticke-koktejlove-saty-do-spolecnosti-s-masli-34-xs /d-71232/, ale záleží na vkusu

arrow
profile_image
Bloonde
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tyto šaty mají 83cm. Mám jedny šaty doma- 72cm, a ty jsou akorát něco pod zadek. Tyhle mají o 11cm víc takže je budu mít tak do půli stehen přibližně Je to jen jeden večer, není to velký ples a chci je využít i na další příležitosti. Třeba by to nebyl zas až takový krok vedle ?

A barva ? Mám blond vlasy, hodně štíhlá - co myslíte na ty červené ? Podle mě jsem v červené výraznější a ne tak usedlá jak v černých, ale aby to nebylo ještě víc vulgárnější..

oblékám se spíše sportovně elegantně, takže na takový šatečky moc nejsem

arrow
profile_image
Gatty
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě se ten styl jak píše pavlab moc líbí. Neříkám přesně takové, ale něco do takového stylu. Pěkné, něžné šaty přiměřené k věku.
Jednou jsem byla na plese a měla snad jako jediná z hostů něžné šaty. Všechny měly něco takového uplého, pod zadek. Nejprve jsem se cítila, že nezapadám, ale pak jsem slyšela jen samé kladné ohlasy. Ono je někdy (možná vždy) lepší nesnažit se být zrovna sexy, protože kdo chce být za každou cenu sexy, tak pak vypadá jak **** .
Podle mě jsou ty tvé šaty co navrhuješ moc odvážné...

Reaguji na Bloonde: Pokud se Ti líbí, tak si je klidně vem, jak říkám, ty středoškolské plesy nejsou kdovíjak hogo fogo, leckdy ani ty maturantky se neobléknou pořádně a určitě nebudeš vyčnívat nebo snad označována za vulgární (i když ty červené bych se snažila trochu zmírnit jak jsem psala černými punčocháči, rozhodně ne červené boty atp.) - pokud jsi z nějakého města a ne z městysu a vesnice, tak v pohodě. Máš pravdu, že v černých budeš vypadat usedleji.
Ostatní mají taky pravdu, ale jsem stejného věku a z velkoměsta, třeba na VŠ plesech nebo nějaká oficiální akce, třeba ples v divadle... je ta úroveň lepší, ale na SŠ to v pohodě stačí, šaty užiješ pak i jinak. Nic proti ničemu, bohužel je dnes spíš divné opačný pól a abys tam nebyla za starou mladou. Zvážit můžeš ještě střih viz obrázek.
Hlavní pak je nepokazit zbytek, to znamená silonky a lodičky s uzavřenou špičkou, žádné peep toe, k takovým šatům žádný jehlový podpatek, spíš volit menší a stabilnější. Výjimkou mohou být taneční střevíce.

arrow
profile_image
Bloonde
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Apperly: moc děkuji za tvé příšpěvky a rady ! Uvidím a když neseženu lepší tak je zkusím a na sobě posoudím jak moc jsou vhodné či ne a kdyžtak je prodám

arrow
Neprodává v Bazaru

A ten průstřih bude sahat kam? Když šaty celkově na Tobě budou delší než na modelce? Bych měla strach, že to nebude sedět proporcema, že maj vypadat jako na tom obrázku... Jinak se mi teda na ples moc nezdaj. A s černýma silonkama teda už vůbec nee. Zkus kouknout po krámech a něco natrefíš.

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podľa mňa by šaty mali byť aspoň tesne pod kolená, kratšie nie.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Veruška123: Podľa mňa by šaty mali byť aspoň tesne pod kolená, kratšie nie.

A já si zase myslím, že šaty ke kolenům/těsně nad jsou naprosto v pořádku. Já jsem třeba dost malá a v šatech pod kolena vypadám jak stará mladá, tak nosím na plesy těsně nad. Ale to co dala zakladatelka v úvodním příspěvku bych si teda v životě nevzala, to nejsou šaty na ples.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené