Zajímá mě, jestli se na jaře pročišťujete, jaký k tomu máte důvod, co vám pomáhá a co ne...
Já jsem začala před 14 dny pít každé ráno kopřivový čaj. Vím, že při pročišťovací kúře by se měl hodně zvýšit pitný režim, což nějak z nedostatku času nezvládám (hlavně teda v práci), takže výsledek je takový, že se mi strašně zhoršily kožní problémy (seboroická dermatida na obličeji) a kopřivka na dekoltu. Vypadám děsně
Dříve jsem užívala na jaře (ale i dlouhodobě) chlorellu a mladý ječmen, to můžu opravdu doporučit. Zlepšila se mi hodně pleť, brzo jsem to poznala na vlasech a nehtech (fakt rychle rostly a pevné, zdravé) ... jen teda ta cena je dost vysoká .
Co se osvědčilo vám

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

každý půlrok dodržuji pětidenní jablečnou očistu, jím jen zelená jablka a piju vodu nebo kopřivový čaj. Jednou za čas naordinuji i "limonádovou očistu", ale to je pro pokročilejší detoxikáře
obojí pomáhá, cítím se lépe a poměrně dlouho pak nemám pocit, že je mi po obědě těžko

Cituji Lavender_kid: "limonádovou očistu",

To jsem ještě neslyšela, můžeš to popsat?
Opravdu vydržíš jíst pět dnů jen jablka a nic víc? Asi bych omdlela, nemůžu být bez jídla déle než půl dne, pak jsem šíleně slabá a začnou se mi třást nohy slabostí. Jak se to dá vydržet?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jednou za 3 měsíce držím obyčejný půst,3 nebo 5 dní vůbec nic nejím a pouze piju vodu nebo neslazené čaje. První den ok,druhý a třetí nic moc a šestý den kdy už zase můžu jíst se mi vůbec nechce Je to výborné,pak se cítím strašně lehce a mám ploché břicho.

Reaguji na Caisy: Tak to určitě vidíš i úbytek na váze, když to děláš celkem často. A to fakt jsi hlady třeba i v práci bez problémů? Jsem děsně naprogramovaná, když nemám jídlo co tři hodiny, tak cítím strašnou slabost, závratě... Ale tak třeba se to dá nějak překonat, ale nevím jak Do takového aspoň třídenního půstu bych šla taky

arrow
profile_image
Hedvika06
od 2. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to já držím půst při káždém úplňku (člověk odvádí nejvíce nečistot z těla právě při něm) dostatek tekutin, nějaké čistící čaje a je to. Dost často se mluví i o tom, že co člověk zhubne o úplňku už nenabere. Já teda nabrala asi polovinu zase nahoru, ale ta druhá polovina je vždycky fuč.

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

chce to upravit režim, při práci v kanclu se to dá celkem snadno.

Témata na limonádu tu určitě jsou, jeden recept jsme našla zde:
http://www.kafe.cz/krasa-a-moda/pece-o-telo/limona dova-dieta-10-dnu-4-kg-dole-1128.aspx

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lavender_kid:
Zajímavé. Hodně podobný recept se doporučuje jako alternativní léčba v počátečních stádiích rakoviny (myslím, že se tam dává ještě soda z nějakého důvodu) Pozoruješ nějaké zvláštní účinky?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hedvika06:
To vždy jen jeden den, a nebo nějako pokračuješ i po?

Reaguji na simuška:
Určitě to zkus,párkrát si dej pouze jednodenní půst a třeba už dva dny předem se připravuj tak,že budeš jíst jen lehká jídla A pokud už budeš mít namále,tak si dej normálně jablko nebo neslazený bílý jogurt,možná i třeba půlku rohlíku a pak už to bude v pohodě A třeba po třech jednodenních můžeš zkusit třídenní atd. A jinak úbytek je,za těch 5 dní tak 3.5kg jenže já se nejsem schopna ovládat takže do týdne je to zase zpět.

arrow
profile_image
verculik
od 29. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

určitě kopřiva, jak říkáš a taky červená řepa'!

Cituji simuška: ak to určitě vidíš i úbytek na váze, když to děláš celkem často. A

pochybuji, že je vidět úbytek na váze...Určitě je, ale když člověk začne zase jíst, tak nabere to co měl - hladověním člověk nezhubne.
Samozřejmě je ale dobré udělat jednou za čas půst...Každopádně obdivuji Caisy, že vydrží 5 dní nejíst..Já jsem zvyklá jíst pravidelně každé 3h. Den půstu bych vydržela, ale 5 dní? není to přehnané?

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tzv. melounová dieta - neznamená to jíst celý den jen melouny, ale jíst třeba obden nebo i každý den kus melounu místo jednoho jídla. Já jsem se tak minulý týden očistila celkem neplánovaně

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
jaro se blíží a já přemýšlím jak se nakoupnout, trochu si vyčistit tělo po zimním nedostatku kvalitního ovoce a zeleniny.
ráda bych obnovila téma, chystáte se někdo také na jarní očistu, na jak dlouho, jakým stylem ?
Díky za tipy!

Ahoj,
já po pár letech co jsem často trpěla únavou, mykózami, bolestmi hlavy..prostě pořád něco... jsem začala na sobě jednou za půl roku aplikovat očistnou kůru. Spočívá v přísném dodržování pitného režimu,ale piji jen vodu. Snažím se jíst hodně zdravě (zelenina, ovoce, bílkoviny),ale hlavně jsem vyzkoušela čistící bylinný čaj. Kupuji si kůru na měsíc od zdislavatea, přijde mě to na 120 Kč, což po částkách vynaložených na léčbu mykóz, únavového syndromu a podobně je pro mě pakatel.
Celý tenhle očistný rituál vydržím vždy měsíc a je to.
Výhodou je, že pokud případně cítím nějaký přicházející neduh, tak v poradně kterou ta zdislavatea nabízí zkonzultuju svůj stav a nechám si namýchat čaj přímo pro mě, či si nějaký nechám doporučit.
Od té doby se cítím fakt jak vyměněná a hlavně mám dobrej pocit z toho, že tělo nezatěžuji umělýma preparátama.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené