Ahoj, ráda bych se přihlásila na francouzštinu a chtěla bych vědět,jestli někdo nemáte zkušenosti s jazykovkama v Brně-kvalita,styl výuky,jakých jste dosáhly výsledků apod.Já jsem začátečník, sice mám takový ty základy, že se domluvím v obchodě,v restauraci ale fakt jako začátečníkTakže pište zkušenosti prosím

Určitě běž do Alliance Française v Brně. Je to dokonce v centru - na Moravském náměstí.

Reaguji na ema88: Díky.Jaké máš zkušenosti ty-typuju , že jsi tam na kurz chodila?!Tak by mě zajímalo tvoje hodnocení,pocit z vyučujících,jak by jsi ohodnotila výuku atd.

Cituji ema88: Určitě běž do Alliance Française

Já myslím, že Alliance Francaise mají všeobecně velmi dobrou úroveň. Navštěvovala jsem ji v jiném městě a opravdu nejlepší ze tří jazykovek, které jsem zkoušela. Líbil se mi přístup ke studentům i styl výuky, byla to zábava a naprosto nenucená.

arrow
profile_image
Luiza
od 16. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

také doporučuji Alliance Francaise

Koukala jsem na jejich stránky(AF) a vypadá to dobře.Ještě bych chtěla vědět, jaký pokrok jste udělaly-jak jste na tom byly na začátku a pokrok na konci kurzu.Aspoň tak orientačněJak jste na tom byly s gramatikou, konverzací apod.

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky doporučuji AF. Jinak osobně mám co se týče kurzů nejlepší zkušenost se soukromým doučováním. Chodila jsem k jedné skvělé paní (živí se již několik let jako předkladatelka), která je opravdu hrozně příjemná, umí věci vysvětlit a navíc umí perfektně francouzsky. Chodila jsem k ní 3 roky 1x týdně na hodinu a půl a z ničeho (měli jsme na gymplu katastrofální učitelky na FJ) jsem se dostala až na VŠ, kde je můj hlavní obor fránina (a teď jdu do 3. ročníku).

Kdybys chtěla, můžu ti na ní dát kontakt (kdyžtak piš do profilu) - bere tuším 180 Kč/45 min nebo 230/90 min, což není o moc dražší než kurzy v jazykovce (i když je pravda, že jak v které jazykovce).

Nemám moc dobré zkušenosti s jazykovkou MKM - lektor byl sice super (aby ne, když to byl lektor z Alliance francaise ), ale přístup sekretářky mi moc nevyhovoval...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené