arrow
profile_image
cecky1234
od 12. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Všem..
Zajímali by mě Vaše zkušenosti, popřípadě rady,ohledně tohoto tématu.
Bude mi 20 let a nedávno jsem maturoval, ( strojní obor ).
Na základní škole jsem se učil angličtinu i němčinu, němčinu pouze poslední 2 roky. Každopádně na střední škole jsem navázal na angličtinu z které jsem maturoval a myslím si, že mi docela jde.. Dostal jsem spousty nabídek na práci v Rakousku i v Německu v mém oboru, ale zjistil jsem, že jsem bohužel udělal chybu při výběru jazyka..
Měl jsem pár pohovoru v angličtině, ale bez němčiny se tam nemam šanci dostat..
Když se budeme bavit o finanční stránce, tak si myslím, že to nemá cenu řešit.. Bylo mi řečeno, že nemusím němčinu ovládat na vysoké úrovni, jen je podmínka se prostě domluvit..strojařské pojmenovaní atd atd.. Nikdy jsem s němčinou neměl problém, dokonce mě dříve bavila, ale jakmile jsem ji přes 4 roky nepoužíval, tak ji teď nějak nemůžu přijít na chuť.. Může za to např... ze jsem četl knihy v Aj, vše jsem poslouchal v Aj, různé kurzy atd.. a docela s ní bojuji. Zjistil jsem, že jsem skoro vše zapomněl a budu muset začít úplně od začátku.. Chci se zeptat, kdybych např.. 5-6 měsíců pokračoval jako samouk, abych se naučil nějaké důležité základy, a poté absolvoval např.. 3-měsíční kurz, přes agenturu INTACT v Mnichově, je nějaká možnost, že bych se za ty 3 měsíce naučil komunikovat, např.. na úrovni A2- B1 ? Děkuji a ano, nejsem žena, jen se na jiných stránkách tyto věci neřeší..

arrow
profile_image
sarkanova3333
od 21. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych raději absolvovala delší jazykový kurz, za tři měsíce se toho moc nestihne a nevím jaký jsi samouk ale já bych se toho sama moc nenaučila. Mrkni třeba na stránku studyline.cz tam mají dobře ty kurzy popsané a můžeš si při tom i něco vydělat.

arrow
profile_image
kocka228
od 24. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj byl někdo na jazykovém pobytu v Kanadě? Chtěla bych tam vyrazit, ale nevím jakou agenturu a jaké město vybrat.

arrow
profile_image
Sugii
od 23. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, moc bych vás poprosila, vyplnili byste mi krátký dotazník k bakalářce? Je to o jazykovém vzdělávání na interneru a hodnocení webů jako je helpforenglish, duolingo, online jazyky, langmaster atd... Na konci můžete zadat mail a zašlu výsledky a třeba se i něco nového dozvíte o možnostech studia angličtiny na netu.
-> odkaz na dotaznik
Díky, moc mi to pomůže!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené