Ahoj, mám technický dotaz , potřebovala bych vědět, co je lepší ochranou pro telefon: plastový naklapávací obal (naklapne se podobně jako kryt ale ještě přes původní kryt), nebo silikonový obal? Můžete mi prosím poradit?

Já mám iPhone a raději používám silikonové baly, protože jsou pro mě příjemnější do ruky ale který z nich telefon íc ochrání, to vážně netuším.. Naštěstí mi moc nepadá

silikonový, rozhodně

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Používám obojí. Plastové nékdy na rožku rupnou ale jinak drží. Silikonové jsou asi lepší pro telefon, lépe jej obalí. Ale všimla jsem si u světlejších, že se rychle ušpiní. To mi plastové nedělají.

Za sebe doporučuji obojí a pořídit jich více na prostřídání. Kazdý týden můžeš mít ,,nový" mobil a obaly ti déle vydrží. U kamarádek co mají vždy jen jeden obal vím, že ten plastový jim vydrzí tak měsíc.

Já mám na iPhonu plastový Ultra-Case, mám ho tak 3/4 roku a je jako nový Telefon mi řachnul na zem několikrát a nikdy se mu nic nestalo ( ťuk, ťuk, ťuk ). Silikonový se mi strašně nelíbí, přijde mi to laciný a nevkusný, ale proti gustu...

arrow
Neprodává v Bazaru

Nově mám ted' oba dva a více se mi líbí silikonový. Nyní jsem si ale koupila i plastový a to z toho důvodu, že mám fuchsiový telefon a silikonový obal se mi špiní od riflí. Plastový se nešpiní, vypadá i více luxusněji, ale prostě blbě se vyndavá je takový divný, navíc většinou ani není přes "celou plochu telefonu", nevím jak to vysvětlit. Silikonový má udělaný všude otvory přímo na míru na telefon a já mám plastový také přímo na můj typ telefonu, ale z boku nemá chráněná tlačítka prostě.

Takže za mě taky oba a střídám je podle příležitostí. Plastový vypadá více luxusně a silikonový nechávám jen na takový tahání po doma / do školy / do práce.

Jak to tak pročítám, čím dál tím víc se přikláním k variantě koupit oba a sama vyzkoušet Moc vám děkuju za rady. Bohužel bych asi potřebovala něco mezi těmi dvěmi možnostmi. aby byl odolný, dobře se v tom mobil držel a taky aby to vypadalo. Naprosto nesnáším špinavé obaly, myslite že by bylo řešením v případě toho silikonového koupit si černý?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bluesky:
Ano, je to možnost, Kamarád má černý obal i telefon a nešpiní se. Je to opravdu potřeba vyzkoušet. Já mám stejně ráda, že když přehodím obal, přátelé si už myslí, že mám nový telefon. Takže já ráda měním kabátek svému telefonu. Zkus nejdřív asi ten silikonový, je levnější a pak si případně dokup plastový.

Ještě mám otázku...v silikonovém obalu mi nepůjde telefon s vysunovací querty klávesnicí vysunout, nebo ano?

arrow
profile_image
Bruno
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj nevíte jak vymenit přes Ebay? Přišel me špatný obal na mobil... popletli typ mobilu :/

arrow
profile_image
petrabila
od 23. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nevytahuje se vám ten silikonový? Mně po chvilce začne na tom mobilu plandat, ale z plastového mám pocit, že telefon moc neochrání. Otázkou zůstává, jestli by ochránil ten silikon Zatím s ním moc neházím

arrow
profile_image
Pet51
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já s tím umělohmotným (obalem) házím dost a zatím drží obal i mobil.

Já nepoužívám ani jeden z nich, místo toho používám látkový futrál, ve kterém je telefon chráněn úplně. Je to tedy objemnější řešení, ale osvědčilo se mi... Ochrání to telefon dobře proti jakémukoli pádu.

arrow
profile_image
Marky09
od 4. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám silikon i plast a lepší je silikon.. Líp se nasazuje, sundavá a i ochrana mi přijde lepší.. kolikrát mi ten plastový tvrdý poškrábal telefon..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ja mám plastový a som spokojná. Na bežné používanie to stači.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené