arrow
profile_image
Kolobezka
od 17. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, uvažuju nad tím začít používat hennu. Pocit, že mám hezké vlasy a ještě je neničím barvami, by byl senzační. Ale je možné hennou docílit barvy, kterou chci? Viz přiložená fotografie.
Je hodně podobná mé barvě vlasů, ale pokud by to nešlo, musela bych holt zůstat u chemických barev. Když už jsme u toho, myslíte, že tahle Londa je dobrá barva?

Nerada bych s hennou vytvořila takové ty nepřirozeně vzhlížející červené vlasy. Ovšem nádech do zrz by mi tam nevadil.

Děkuju za odpovědi.

arrow
profile_image
Talaith
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady je vzorník barev: http://www.hennecolor.cz/index.php?template=vzorni k.html
Můžeš zkusit bezbarvou a přimíchat do toho trochu zlaté blond. A pak uvidíš, jestli je to pro tobe ok. Když to bude málo, tak přidáš zlatou. Ale jinak základní pravidlo u henny je, že nikdy nevíš, jak přesně ti to chytne. Je jasný, že když použiješ tu zlatou, tak nebudeš mít vlasy do červena, ale ten odstín prostě neuhádneš.

Ja mám s Londou dobré skúsenosti, ale skúšala som iba svetlé odtiene. Ja by som ju vyskúšala, možno by som skrátila dobu pôsobenia a zmyla preistotu skôr

Hennou nemůžeš vlasy zesvětlit. To za prvé. Zesvětlení ti vyrábí právě ta chemie. Za druhé - henna barví jen červeně a při smíchání s indigem i hnědě. Pokud je indiga hodně a dodrží se speciální postup, je pak možno dosáhnout i barvy černé.

V žádném případě ani z henny, ani z indiga (to samo o sobě barví modrozeleně) nevyrobíš odstín blond barvy.

Ještě existuje rostlinka cassia - ta barví do zlatova. Světlé blond vlasy ale postupně ztmaví na tu zlatavou. Obarví i bílé vlasy na zlatou. Na hnědých vlasech nebude mít žádný efekt.

Na obrázku máš vyobrazenou spíš světle hnědou studenou barvu - někdy takovou po henně mívám, zvláště když už se dost vymyje. Používám směs indiga, henny a amly pro studenější barvu. Ale tak extrémně studené jako na fotce to mít asi nebudeš, vždycky v tom budou teplé odlesky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené