1. . .56789

Ano předtím jsem to plácla, jsem tam a nerozmýšlela, psala jsem vana, wc a vypadalo to jako by to byla moje ochrana a těhotná být nechci !

Cituji Dendulina: ale taky neplánuji

mě teda vždycky zaráží (teda ne jenom u slečny, ale i v okolí to často slýchám), "my žádnou antikoncepci nebereme, mimčo by jsme i brali, ale nic neplánujeme nebo se nesnažíme". Dle mého, pokud mají sex minimálně jedenkrát do týdne bez jakékoli antikoncepce (chození po na záchod, sprchy či vany se nepočítá ), tak se SNAŽÍ o otěhotnění. To, že nepočítají plodné a neplodné dny, nedělají ovulační testy, nedělají po sexu psí kusy ve formě stojek na hlavě a podobné neznamená, že se nesnaží. Zdravá dvojice nemusí nic podobného dělat a do roka (maximálně do dvou) by měli být těhotní, jinak je tam nějaký problem, který se nemusí při vyšetření projevit, občas se i stává, že dva zdraví lidé prostě jen nemůžou mít děti spolu. Po výměně partnera je vše OK.

Jinak test si udělat ráno můžeš, pokud je to aspoň 2 týdny po otěhotnění (u citlivějších i drive). To že krvácíš, na to nemá vliv.

Cituji pinky: mě teda vždycky zaráží (teda ne jenom u slečny, ale i v okolí to často slýchám), "my žádnou antikoncepci nebereme, mimčo by jsme i brali, ale nic neplánujeme nebo se nesnažíme". Dle mého, pokud mají sex minimálně jedenkrát do týdne bez jakékoli antikoncepce (chození po na záchod, sprchy či vany se nepočítá ), tak se SNAŽÍ o otěhotnění

To zase nemůžeš takhle brát, pokud nepraktikují sex "až do konce" tak se nesnaží.
U mě tedy přerušovaná soulož není antikoncepce.
Mám kamaráda, který s manželkou praktikuje přerušovanou soulož 20let, bez jakékoli antikoncepce. Naplánovali si 2děti s odstupem 4let.
Obě jim vyšly na 1.pokus. Zkrátka kamarád říká: "Dvakrát mi řekla ať to pustím, tak jsem to pustil a už jsme čekali"
Tohodle šikulu bych chtěla doma

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji Dendulina: vypadalo to jako by to byla moje ochrana a těhotná být nechci !

No promiň, ale v původním příspěvku jsi psala, že jsi z toho na větvi, že plašíš, co kdybys byla těhotná, že jsi s tím nepočítala... A teď zas píšeš, že bys těhotná vlastně být chtěla a že se bojíš zklamání, kdyby to nevyšlo... Tak se v tom už taky trochu ztrácím. Já myslím, že by tato diskuze měla být ukončena, to je fakt plácání beze smyslu, prostě si zajdi k doktorovi a ten Ti řekne, co a jak...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Flame:
Bohužel se z iPadu nedá citovat,protože citace textu je dobrá právě v případech,kdy autorky své texty mění v průběhu diskuze.
Je fajn si ty nicky pamatovat a citovat automaticky vše

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji prskafka: Tohodle šikulu bych chtěla doma

Taky dobrý. Já se spíš divím, že je ochotný to celé ty roky takhle praktikovat...

Cituji jana81: Já se spíš divím, že je ochotný to celé ty roky takhle praktikovat...

Jako že je ochotný přerušovat soulož?
Tak to může být ještě rád, že ho nenavléká do gumy, protože ona HA nesmí kvůli tromboze. Navíc on má prý rád to zakončení jinam , takže žádnou oběť nepřináší, řekla bych.

Cituji Tiakia: Bohužel se z iPadu nedá citovat,protože citace textu je dobrá právě v případech,kdy autorky své texty mění v průběhu diskuze.

Já tu její perlu, kterou teď popírá citovala na 1.straně, takže to tam zůstalo

Cituji Dendulina: 3 rok a pul spíme spolu bez ochrany po sexu běžím do vany myslím si že mi to třeba nějak pomůže zabránit i když ....

...tohle přece znamená, že tou vanou se snaží těhotenství eliminovat, ne vyvolat

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji prskafka: Navíc on má prý rád to zakončení jinam , takže žádnou oběť nepřináší, řekla bych.

Aha, tak to jo. Každpádně teda fakt koukám, že jim to takhle skvěle vychází, já bych na to asi nervy neměla.

Cituji jana81: Každpádně teda fakt koukám, že jim to takhle skvěle vychází, já bych na to asi nervy neměla.

Kdybych je tak dobře neznala, taky bych nevěřila, ale myslím, že tohle je prostě o umění toho chlapa a taky o štěstí, protože jsou chlapi, kteří si dávat pozor prostě nedokážou, není to v jejich moci, nejde jim to - my také nemáme všechny ten orgasmus stejný.
A pak jsou chlapi, kteří mají malé množství spermií už v té předejakulační tekutině a ti mají smůlu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka:
ano přesně tak to vyznělo,že se tím snaží zabranovat těhotenství ,protože nechce být těhotná a já napsala,že by šlo o rychlost a musela by tedy tryskem na wc ,aby takhle početí zabránila ,aby to dříve vyteklo nebo nevím jak to bylo myšleno a pak zakladatelka text změnila a bylo to na mě ,že tuto metodu doporučuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jana81:
to tu píšu celou dobu první diskuze byla o tom,že se bojí být těhotná,že dítě nechce kdy může zjistit testem jestli ano - či ne ,že radši chodí ihned do vany,že to tak provozují znamé jestli si ještě vzpomínám nechci to číst znova ,,,.. pak jse text změnil na to,že by miminko chtěli a bojí se zklamání ..pak tu je znova,že NECHCI! pak se v tom vyznejte no ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dendulina:
no a pak píšeš toto : nechápu kde je problém zdraví jsme oba.
Tak mě to vyznělo,že těto trápí,že bys těhotná chtěla být.. Pak znova ,že ne..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dendulina:
no sex 3-krát týdně i více tak to se divím tedy,když nepoužíváš antikoncepci,že vám to tak vychází bez nehody To já s přítelem jsme spolu 5let a sexu se vyhýbám je to jak kdy -někdy chut je někdy ne ,

arrow
profile_image
mikumax
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já brala před rokem a půl HA pravidelně a otěhotněla jsem menzes jsem měla a nevěděla to až když začali komplikace s krvácením a pak se zjistilo,že mám mimoděložní a bylo to za minutu dvanáct dost to i bolelo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené