Dobrý den.

S manželem se pokoušíme o děťátko. Když jsme se pro to rozhodli, říkala jsem si, jak to bude v pohodě, protože ovulaci poznám. Tedy vždy jsem ji na sobě poznala, cítila. Menstruaci mám pravidelnou každý měsíc (+- jeden den). Vždy probíhá stejně, úplně v pořádku, myslím, že tak jak má.

První měsíc pokoušení mi ovšem tělo dělalo takové zvláštnosti, příznaky a pocity jako při ovulaci jsem v tom měsíci měla snad 3x. Takže jsem pořádně nevěděla, co z toho byla ovulace.

Tak jsem si na další měsíc koupila ovulační testy od Dr.Maxe, nejen, že jsem ten měsíc neměla ani jednou příznak a pocit ovulace, ale testy mi také ani jednou ovulaci neukázali. 28 použitých ovulačních testů (každý den- ani jednou jsem nevynechala) a na všech byla jen jedna čárka.

Takže... Je možné, že jsem vůbec neměla ovulaci?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jako se někdy nedostaví menstruace tak se nemusí dostavit ani ovulace. Tělo je zkrátka nevyzpytatelný.

Jen bych chtěla poradit, abys to otěhotnění tak neřešila. Psychika totiž dělá hodně. Kamarádky to řešily kudy chodily a když už to vzdaly, tak otěhotněly.

No, však já to zas tak moc neřeším. Jakoby nejsem na to nějak upjatá. Prostě buď to vyjde, nebo ne... Je spíš jen tak, že jsem i chtěla zjisti, zda ty testíky fungují. No a že se menstruace někdy nedostaví, tak o tom nevim, protože mě se to ještě nikdy nestalo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to mě taky, ale dvakrát za život prostě ne a ne. Obojí bylo před státnicema v době šílenýho stresu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené