arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, myslíte si, že je u mne nutná modelace? Chci jít na augmentaci - nic velkého - max. 300 ml. Byla jsem už na 4 konzultacích. 3 dr. mi navrhli anatom, dva pod sval, jeden pod žlázu - jen si nejsem jista, zda mi tech 300 ml vyplní prso..čtvrtý lékař říkal, že kulatý ano spojený s modelací pod sval..mám v tom pěkný ************ připojit fotky mých prsou..a fotky, co se mi líbí

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, myslím, že u Tebe není modelace nutná, nemáš je nějak povislé, jen prázdné a 300 ml bude dostačující. zda po sval nebo žlázu, to už bych nechala na lékaři.. obojí má pro a proti.

já měla stejné možnosti, ale prsa o hodně pokleslejší a muselo by se dát 375 ml, což mi přišlo hodně.. podívej, fotky jsou

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky si myslím, že nejsi kandidát na modelaci

arrow
profile_image
ZdenkaNova
od 16. 3. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na janad.e: Taky bych volila jen implantáty.

Také si myslím, že modelace u tebe není třeba a je reálné mít pěkné prsa jen s implantáty, myslím, že by ti klidně mohli dát více a také vysoký profil by ti to prso lépe vyplnil, na anatomy bych se vyprda a šla do kulatých. Já šla na výměnu implantátu po 15 letech a měla jsem možnost buď modelace nebo větších implantátů, aby to vypadalo dobře. Chtěla jsem ať mi dá nejmenší možné a mám 425 cc pod sval vysoký profil a vypadá to tedy daleko lépe, než ty prsa před tím, protože tam byl vidět pokles prsa přes ten malý implantát.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na janad.e: Taky bych řekla, že ve Tvém případě modelace není nutná a bude ti stačit pouze vyplnit prso implantátem. Modelace je určitě o mnoho náročnější na hojení a celkovou rekonvalescenci,takže bych se jí snažila vyhnout. Sama mám 300ml, vysoký profil v anatomickém tvaru...a svoje prsa jsem měla určitě ještě drobnější než ty.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené