Poslední dobou jsem si oblíbila šperky z pravého zlata. Nejraději mám velké hladké kruhy (průměr cca 4 cm). V léťe pak zdobím krk jemným řetízkem. Holky, podělte se o názory. Nosí se takto zlato, nepůsobí lacině a tak nějak " komediantsky"? Máte ho rádi? Zkrátka a jednoduše: Je trendy?

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vkusný zlatý šperk nevyjde z módy nikdy.

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Kikulina: Vkusný zlatý šperk nevyjde z módy nikdy.

arrow
profile_image
pirko mojeid
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Proč by nebylo moderní (teda pokud se tím neověsíš jako jistá menšina)? Já nosím pouze zlato a jsem spokojená, dokonce nosím i kombinace bílého a žlutého zlata (na jednom výrobku), měla jsem jednu negativní reakci, kdy se mě známá zeptala, jestli vím, že zlato a stříbro se nemá míchat, načež jsem ji rozšířila obzor, že existuje také bílé zlato. Jestli se tí líbí tak ho nos.

arrow
profile_image
izabel2011
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji sarkakh: nepůsobí lacině a tak nějak " komediantsky"?

vůbec ne, teda aspoň já to tak necítím.
Pokud toho na sobě nemáš hafo, tak to vypadá naopak hezky mít něco na krku, v uších nebo třeba na ruce

arrow
Neprodává v Bazaru

Pokud se ti to líbí, není důvod nenosit. Jak píšou holky, hezké zlaté šperky se budou nosit pořád. Já mám taky ráda zlato, i když dávám přednost bílému, protože žluté mi nesluší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám nejvíce asi ocelových šperků a ty nosím nejvíc. Zlatých kousků taky pár mám. Nosím zlatý řetízek s pravou preličkou a po mamce mám krásný velký propletený prstýnek kde je žluté, bílé a růžové zlato. A od babičky mám krásnou zlatou brož s ptáčkem.
Všechny moje zlaté kousky jsou poděděné, ale o to je mám radši je to takové starší retro

Většinou když si beru to zlato (záleží hodně jestli se mi to hodí k oblečení) tak si do uší dávám perličky (takové ty pecky) a nekombinuju to ještě třeba s ocelovými šperky to by se mlátilo.

Má kamarádka má dědečka zlatníka a nosí převážně zlato - ostatní jen výjmečně je blondýnka s sluší jí to.
Já mám tmavé oči, vlasy, ale pleť světlejší tak by se mi asi víc zlata na mě nelíbilo.

Mám ještě bižuterii ve zlaté barvě jen jednu sadu náramků z Taily Wail kde je pár zlatých, pár perličkových a pár látkových náramků.

Myslím si že se spíš zlato zase teď začíná víc nosit a éra co nejvíc stříbra na sobě končí...

Pokud jsou to pěkné kousky, tak není důvod, aby to působilo lacině. Jemný zlatý řetízek, k tomu třeba jeden, dva zlaté prstýnky a zlaté náušnice, to si myslím, že je ok.
Já teda zlato nenosím, nosím jen stříbro a chirurgicou ocel, ale to jen z důvodu, že se mi zlato na mě nelíbí, k někomu zase nesedí stříbro
Jinak k tomu, co je trendy, dneska už se nosí všechno Hlavně se tím neověš, to teda nevypadá ani stříbro hezky potom. Čeho je moc, toho je příliš a v jednoduchosti je krása

Já mám zlaté náušnice, prsten a hodinky, a to dle mého lacině určitě nepůsobí.
Kdysi jsem četla nějakou poučku, že pravá dáma by na sobě měla mít max.5 kousků šperků.
Chir.ocel jsem nosila dlouho, ale už tak rok a půl nosím hlavně zlato, a cítím se v něm lépe. I když teď na léto pokukuju po nějakých krásných stříbrných hodinkách, tak uvidíme.

Určitě zlato! Zlato je krásné

arrow
profile_image
zelenasmoulinka
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řídila bych se tím, jaké barvy se k tobě hodí. Stříbro se asi hodí hlavně k zimnímu typu a zlato k podzimnímu. (Ale nejsem odborník). Taky někdo může být na stříbro alergický, ale to jde vyřešit bílým zlatem.

arrow
profile_image
Star80 mojeid
od 26. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
41    0
Číst hodnocení

Dříve jsem si nedovedla představit nosit něco jiného, než stříbro. Už min. rok ale nosím jen zlato a doplňky si také vybírám se zlatými detaily. Stříbra a chir.oceli už bylo dosti Samozřejmě záleží na osobních preferencích a také je důležité jak šperky kombinuješ a s čím, ale to už je záležitost vkusu a ladění..

já si zlato přiřazuji ke starším dámám 45 a více.. hlavně na babičkách, ale bílé zlato to je jiná to se mi líbí.. já stejně preferuji stříbro..

Záleží na tom, co ti více sluší. Já nosím stříbro, nebo bílé zlato. Žluté ke mně moc nesedí, stejně jako někomu nesedí stříbro a sluší mu více zlato. Je to individuální

arrow
profile_image
marule
od 12. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Původně jsem si myslela,že ke mě zlato vůbec nejde... Ale pak jsem objevila různé ryzosti,barvy,kombinace... Dneska je mojí snad nejoblíbenější kombinací červené zlato s bílým - vypadá to úžasně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené