arrow
profile_image
gothicbabe
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každý hlavně zvládá bolest jinak - jedna kamarádka (pod sval) říkala, že jí musel manžel utírat měsíc zadek a druhá (taktéž pod sval) prý druhý den řídila a nebolelo to vůbec. Já mám pod žlázu a byla jsem fakt ráda, že to mám právě takhle. Ta bolest mi bohatě stačila - zejména zad, haha.
Pod žlázou jsou asi implantáty snadněji rozpoznatelné pro okolí (méně přirozené), ale obecně je s nimi méně komplikací. Že by se někam hnuly (nahoru/do strany) se asi nestane. Jen gravitací dolů. Ale tímto směrem se časem hnou i podsvalovky..

arrow
profile_image
Šmudlinka
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Filinka
Máš tam fotky po roce, samozřejmě můžu hodnotit jen z fotek, realita je třeba jiná. Hlavně že se líbí tobě, děláme to přece pro sebe

arrow
profile_image
minel
od 3. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím,že je to hodně individuální,každý má totiž jiný práh bolesti a každé tělo jinak reaguje.Já mám 375 a 400 kulaté Mentory pod svalem a nic mě nebolelo.Jen první den trošku tlak na prsou.Samozřejměě,že jsem na sebe stále opatrná,abych něco "nezkazila".Ted jsem 12tý den po operaci,mám 2,5letou dceru a fakt si nemohu stěžovatPřeji všem bezbolestné hojení!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem dnes šestý den 325pod žlázu a pohoda,prsa vůbec nebolí,mohla bych spát i na boku,ale nedělám!!Na dnešek už mne nebolely ani záda v noci.Řídím i auto,samozřejmě,že jsem opatrná,při řazení,nebo zametání cítím nepříjemný pocit,ale né bolestivý.Spíš bych řekla,že se víc zadýchávám a míň vydržím,ale to je pochopitelný po opce.Ruce od první dne můžu kamkoli,nic nebolí...Cítím jen tlak mezi prsy,tj tím stáhnutím a včera i dnes ráno mne bolely nohy,až jsem se bála embolie.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem 7 týdnů po augmentaci pod sval.Bolelo to nejvíc po probuzení a pak ještě asi 5 dní.Čekala jsem,že to bude horší .Mám za sebou dva císařské řezy a to byla bolest pořádná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené