arrow
profile_image
Leonita
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj vespolek, ráda bych se zeptala na zkušenost: když jdete z pedikúry, máte kůži úplně zbavenou ztvrdlých plošek? Byla jsem na pedikúře snad po deseti letech, většinou se starám o nohy doma, ale teď mam celkově sušší kůži a trošku mi ztvrdly i paty a místo pod palcem. Jsem se těšila, že se toho zbavím úplně, ale v podstatě se to po ošetření "jenom" trochu zlepšilo a tvrdší kůži tam mám pořád. Zkrátka nejsem spokojená, ale nevím, jestli to bylo tím šup šup ošetřením (30 minut), nebo jsem čekala zázraky .

arrow
profile_image
Roryss
od 25. 11. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky tak mě dělá pedikůru jedna moje známá skalpelem na tu hodně tvrdou kůži, pak zabrousí bruskou ale má nějakou která je hodně drsná ne jak ty z drogerie a pak mi dělá peeling a masaž a trvá jí to cca necelou hodinku a nohy mám pak super Samožřejmě se to zase vrátí ale cca měsíc jsem uplně v klidu...

arrow
profile_image
Marci86
od 26. 6. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Standartní je hodinová, chodím tedy na přístrojovou ne skalpelovou (z toho nemám dobrý pocit), ale každých 5-6 týdnů. Je pravda, že mi jednou za čas pedikérka udělá jen expressku, ale to fakt třeba v zimě kdy jsem pořád v ponožkách nebo měkkých botách a ta kůže není tak zatvrdlá.

arrow
profile_image
TwiceShy
od 29. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Leonita: Hodně trpím na ztvrdlou suchou kůži na patách. Chodím tak jednou za měsíc na pedikúru takovou tou bruskou (ne skalpelovou, poté se to prý ještě zhorší) a mezitím ještě občas doma obrušuju pilníkem. Ale ačkoli si s tím pedikérka vždycky dává fakt práci, tak nikdy nemám nožičky jako miminko. Na tohle mi pomůže jedině chemický peeling na nohy, klasický peeling na nohy a pořádně vyživující maska. Moje pedikérka naštěstí tohle všechno zvládne, takže když mám čas a chci si to dopřát, tak je to pak opravdu jemňoučký výsledek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené