arrow
profile_image
sheili
od 8. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, prosím o Váš názor. Je to asi tak dva roky, kdy se u mě projevily příznaky jako časté nevolnosti, únava, malátnost taková, že jsem ani nemohla chodit do školy, vypadávání vlasů, řas atd. atd. Asi půl roku(!) jsem si chodila pro omluvenky k doktorce, ve škole jsem vydržela maximálně pár hodin denně, jak mi bylo každodenně nevolno, no bylo to strašné období...doktroka o všem věděla, udělala mi za toho půl roku asi 3x odběr krve a moči (nevím, co přesně tak křížkovala, aby změřili) s výsledkem, že mám dlouhodobě bílkoviny v moči, zvýšené bílé krvinky (snad to píšu dobře) a tímpádem sníženou imunitu.A že na to mi nic dát nemůže, že na to žádné léky nejsou...doporučila nějaká homeopatika a nestresovat se. Nedávno mi dělal testy krve a moči neurolog, který se podivil, že tam mám ty bílkoviny a bílé krvinky. Když jsem mu řekla, že to mám už tak dva roky, divil se, že mě praktická neposlala už dávno na imunologii, kde se s tím dá něco dělat (do té doby jsem nevěděla, že něco jako imunologie existuje). Šla jsem s tím za doktorkou, která souhlasila, ale že předtím mi musí udělat ještě jednou testy. A tentokrát tam našla vážnou poruchu štítné žlázy (před rokem štítná žláza v pořádku). Tohle zjištění jsem řekla před pár dny neurologovi, který se ptal, jak to dopadlo a řekl mi, že to může být DŮSLEDEK dlouhodobě snížené imunity (kterou prokazatelně podle krevních testů mám dva roky - za tu dobu se na mě vystřídaly všechny možné choroby, do té doby jsem byla nemocná tak jednou za dva roky, teď když jsem měsíc v kuse zdravá, tak je to spíš zázrak...i teď mám angínu).
Byla jsem ráda, že konečně něco objevila a že se konečně začně něco dít a bude mi líp a imunita se snad dá do pořádku...Nechápu ale, proč mě na tu imunologii neposlala hned. Ani teď mě tam nechce poslat, prý už není potřeba a bude se léčit štítná žláza. Myslíte, že její přístup byl a je v pořádku? Je mi 23

arrow
profile_image
matutka
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, myslím, že přístup doktorky určitě správný není a nebyl, na vyšetření tě měla poslat už tenkrát, připadá mi to jako zanedbání péče. Na tvém místě bych určitě zvážila změnu doktora. Vždyť právě možná kvůli jejímu přístupu máš vážně porušenou štítnou žlázu.....Držím pěsti ať ti konečně někdo pomůže, ale opravdu si myslím, že tvoje současná pani doktorka nebude ta pravá.

Přístup doktorky rozhodně nebyl správný, bohužel ne však ojedinělý. Málokterý doktor udělá pro pacienta maximum. Navíc jsem se setkala s názory, že pokud je člověk mladý, tak mu vlastně ani nic nemůže být. U mě kdysi diagnóza po jednom vyšetření byla, že jsem asi v pořádku. Slovo asi mě tenkrát opravdu potěšilo. Vím, že doktoři to taky nemají lehké, že jsou i pacienti, co "simulují" ale bohužel to většinou odnášejí i ti potřební.

arrow
profile_image
sheili
od 8. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

barug
máš SZ

matutka
díky moc za názor...nic se s tím ale asi nedá dělat, kromě změny doktorky...Budu se stěhovat do Brna, tak si snad najdu nějakou lepší...už je ale asi trošku pozdě.

Ahoj..tak to mě kvůli tobě mrzí, že máš takové tahanice..já si podobným také prošla..bylo mi pořád špatně, můj lékař mě tedy posílal na různá vyšetření, ale nic se nezjistilo, až s odstupem cca 2 let, mi byla z krevních testů, které mi doporučil jeden léčitel jen na základě poslané fotografie, kde mi přímo napsal, že jsem přechodila mononukleozu, mi byla prokázaná, a doktor, když jsem se ho zeptala, co s tím mám dělat, jen řekl, že mám být ráda, že mám protilátky..takže tak..

arrow
profile_image
sheili
od 8. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

budgie
to je taky smutný ...holt není doktor jako doktor.

Díky za reakce. Dá se s tím ale něco dělat? Jestli díky ní budu mít problém s početím a do konce života brát léky... těžko se ale asi dá prokázat, že za může ona...jestli teda za to může vůbec, ono je to asi diskutabilní, jestli jiná doktorka by byla aktvinější v tom, jak mi pomoct. Jak jsem ale řekla, před rokem štítná úplně ok.

Těžko říct..můj doktor je zase dobrý v tom, že když potřebuju, tak mě pošle na jakékoli vyšetření..což tvá doktorka neudělala, takže bych hledala jinde..zkus kouknout na http://www.znamylekar.cz/

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji sheili: Díky za reakce. Dá se s tím ale něco dělat? Jestli díky ní budu mít problém s početím a do konce života brát léky...

byla jsi už přímo s tou štítnou na vyšetření? Mě trápí cca 8 let, první 3 roky jsem brala prášky, potom se to srovnalo a nyní už chodím pouze na kontrolní odběry a ultrazvuk...
Doufejme, že to bude i tvůj případ...vím, jaký je to pocit, když doktor něco zanedbá..mám ted něco obdobného...

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

každopádně si nenech štítnou žlázu léčit od praktického lékaře a najdi si pořádného endokrinologa. Mamce takhle léčila nadměrnou činnost štítné žlázy tak, že jí ji uplně odrovnala a po přestěhování do prahy zalča chodit na endokrinologii a řekli jí, že jí ta doktorka léčila špatně a že teď jí nefunguje š.ž. vůbec.

arrow
profile_image
sheili
od 8. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Díky holky. I já vám přeju, ať jste vy a vaše okolí zdravé! přeci jen, fakt je to to nejdůležitější ze všeho, co můžeme mít....ale jen málokdo si toho váží, dokud je zdravý...

Určitě plánuji endokrinologa, jestli mi ho ale ona napíše, doufám. Máte vy osobně tip na nějaké dobrého v Olomouci nebo Brně? kouknu na znamylekar a uvidíme

čtu co píšeš a vůbec to nechápu....takže díky tomu, že ses neléčila teď můžeš mít problémy se štítnou žlazou a ona stéjně nic nedělá....vyměň lékaře, tohle podle mě není normálni. Takové stavy jaké jsi měla podle mě laika nejsou normálni a ona tě takhle nechala tak dlouho. Hruuuuza, držím palečky.

arrow
profile_image
Simonsi
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, vůbec ti to nezávidím. Já chodím do Olomouce k MUDr. Dagmar Mayerové a to, že mám štítnou žlázu v nepořádku zjistila úplně náhodou z krevních testů moje revmatoložka, která mě rovnou k výše uvedené doktorce sama objednala. Byla jsem také velmi unavená a pořád bych jen spala a spala, ale nikoho nenapadlo, že by to mohlo být zrovna tím to.

arrow
profile_image
sheili
od 8. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Simonsi
a teď už to máš v pořádku? a jaká je paní doktorka?

myslíte, že mám nárok a smysl ještě teď požadovat imunologické vyšetření, nebo už je to "zbytečné"

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Erinka: Přístup doktorky rozhodně nebyl správný, bohužel ne však ojedinělý. Málokterý doktor udělá pro pacienta maximum. Navíc jsem se setkala s názory, že pokud je člověk mladý, tak mu vlastně ani nic nemůže být.

Mluvíš mi z duše. Taky mám podobné zkušenosti, několik let problémy s imunitou, pořád mě bolí v krku aj. problémy, ale doktorka mi vždy napíše nějaké "lehčí" prášky, maximálne udělá výtěr, kde nic nenajde a tak to svede na životní styl a stres! a tím končí. Když jsem si sama našla co by mi mohlo být a na jaké vyšetření bych měla jít, řekne, že na toto jsem moc mladá a je malá pravděpodobnost, že takové onemocnění mám!! A co když ano? No, přeju hodně štěstí, myslím, že spravedlnosti se nedomůžeš a doktorce to samozřejmě projde, jako vždycky. A pokud tuto diskusi čtou také lékaři, tak by si z toho měli vzít ponaučení, protože s takovýmto přístupem se setkává většina mých známých A to vůbec nemluvím o tom, jaká vyšeření by lékaři měli dělat na preventivních prohlídkách a samozřejmě je nedělají, jen mrknou do krku, poslechnou si tě a konec Kdybych se sama nezajímala o zdraví, tak ani nezjistím, že mám skoliozu či alergii na prach, protože zase jsem to byla já, kdo se sám od sebe objednal k odborníkovi, když obvodní lékařka to neřešila. Zná mě odmalička, ale nezjistila, že mám křivá záda a měla jsem se léčit už mnohem, mnohem dřív a ani mě neposlala k ortopedovi. Záda vždy jen "dobrý", no chápete to?
Omlouvám se za delší příspěvek.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

sheili
Dle mého tvá doktorka jaksi opoměla, co štítna žláza umí.
Kdysi, když jsem měla problémy s neustálým točením hlavy, tak ta má hned nechala udělat rozbor ohledně štítné žlázy a myslím si, že tohle je vcelku standartní věc, jelikož opravdu tohle je mrška, která umí potrápit.

Můj problém byl nakonec jinde,ale myslím si, že tohle je prostě jedna ze základních věci, kde se hledá problém.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené