arrow
profile_image
MimTheDuckling
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máte někdo nějaké zkušenosti s těmito léky (geratam, piracetam), které mají napomáhat k soustředěnosti a zapamatování? V srpnu mě čekají reparáty, a tak bych je chtěla vyzkoušet.. Vím, že jsou volně prodejné, ale nevím, zda v kombinaci s mojí nespavostí s stresem moji situaci jen nezhorší..

Piracetam ještě doma nějakej mám, ten mohu doporučit, já k tomu brala ještě memo plus a DMAE, odkuď jsi? už to nespotřebuju..

Reaguji na PoisonIvy: DMAE můžu taky jen doporučit

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Piracetam Al jsem brala před maturitou, myslím, že pomohl, ale doktor mi za něj hodně vynadal, prý je to děsné svinstvo a pokud to člověk nemusí brát ze zdrav. důvodů měl by se mu vyhnout.
Můžu doporučit gelsemium (cca 70 Kč), dal mi ho homeopat je to na zvládání stresu a prý v mozku otevírá šuplíky . Nedám na něj dopustit přes zkouškové, jsem děsný nervák, ale když si dám tohle tak jsem úplně v klidu.
Hodně štěstí

Cituji noeud: Můžu doporučit gelsemium (cca 70 Kč), dal mi ho homeopat je to na zvládání stresu a prý v mozku otevírá šuplíky

Jenomže homeopatika nejsou žádné léky na soustředění. Co člověk, to potřeba jiného léku. Gelsemium pomohlo tobě, ale druhému už nemusí, protože potřebuje homeopatikum jiné. Je to specifický lék na nervozitu spojenou s třesem, slabostí, anticipační úzkostí a zažívacími problémy. To jen aby někdo nebyl zklamaný

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi dva měsíce před maturou jsem začala brát geratam a je fakt, že učení šlo líp a vydržela jsem se učit mnohem delší dobu než normálně, takže doporučuju

Piracetam nebrat! Taky mě přípravek nalákal, jenže tam je docela velká šance vedlejších příznaků, u mě se projevovala velká spavost. Brala jsem jeden ráno a jeden večer a pravidelně jsem odpoledne na pár hodin vytuhla, což mi teda vůbec nepomáhalo při učení Nakonec jsem se naučila bez jakýkoliv preparátů..

arrow
profile_image
MimTheDuckling
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Christal: ta nespavost je bohužel vedlejším účinkem skoro ve všech:/

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já teda mám s Piracetamem dobré zkušenosti. Brala jsem jeden ráno, jeden odpoledne ... na noc ne. nepomáhá ze dne na den, chce to brát pár dní. Byla jsem víc při smyslech, mohla jsem se soustředit atd .... učila jsem se na státnice.
Co mi taky moc pomáhalo bylo maté ... yerba maté .... čaj. Dělala jsem si ho hodně silný, jeden hrnec na dopoledne, jeden na odpoledne. Po obědě mě to hodně probíralo. Když už mi to lezlo krkem, dala jsem si do toho trochu šťávy

Reaguji na MimTheDuckling: přitom tam píšou, že jako vedlejší účinek se spavost projevuje jen v 1 případě z 10000, tuším )

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na piracetamu jsme se spolužáky hromadně fičeli před státnicema. Je to už pár let a popravdě se divím, že je to svinstvo pořád volně prodejný.... Vydržela jsem to brát asi 10 dní, kombinovala jsem to s maté a krabkou mallborek denně. Ze začátku se mi to zdálo děsně super, opravdu jsem vydržela na jeden zátah nad tím sedět třeba 16 hod, ale po pár dnech jsem byla děsně nesoustředěná, vystresovaná a hrozně mi bušilo srdce. Takže jsem to pak vysadila, dva dny prospala a dál se učila bez podpůrných prostředků (krom těch cigaret a maté).

Spolužáci to na doporučení mediků mixovali ještě s něčím jiným, myslím s methioninem. No byla to jízda, vydrželi fakt strašně moc, prý to pak do hlavy skákalo samo, ale na státnicích vypadali všichni jak zombie.... Podle mě je nejlepší se na tyhle hnusy vykašlat. Máš ještě spoustu času, na začátku prázdnin si narodinuj nějaký čas na odpočinek a regeneraci, pak si sestav rozumý plán a pusť se do toho.

arrow
profile_image
MimTheDuckling
od 10. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

PoisonIvy[/reaguji] a kde koupím to memo plus a DMAE? a co to vůbec je?

arrow
profile_image
KáťaV
od 27. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na MimTheDuckling: O DMAE zjistíš informace přes jakýkoliv vyhledávač. Má zlepšovat paměť, pomáhat snižovat stres, zvyšovat libido... Já si ho koupila kvůli učení na zkoušky. Nevím, jak moc velký vliv měl na paměť (i když jsem měla méně epizod "co jsem to vlastně chtěla říct" ), ale rozhodně jsem se míň stresovala a byla víc v klidu. Největší vliv měl ale asi na libido
Dá se koupit v lékárně, většinou je k dostání jen balení po 50 tabletách. Balení po 200 tabletách je (aspoň u nás) nemožné v lékárně sehnat, ale dá se objednat z internetu (je cenově výhodnější).
Co se týká Piracetamu (nebo Geratamu-je tam stejná účinná látka), tak mě z něj bolela strašně hlava, takže jsem ho přestala brát, ale kamarádka z něj byla nadšená.

Reaguji na MimTheDuckling:

přesně tak, na netu je toho o tom dost. Jsou to další přípravky na nastartování a frčení mozku.. jak už sem psala, já byla šťastná, že sem to našla.. to sem dokonce sháněla Zombie ale nikdo kdo by obchodoval s drogama se v mí blízkosti najednou nevyskytoval tohleto jsou normálně v lékárně dostupný věci, nic kontrazdraví

Já má s Piracetamem skvělé zkušenosti, na dobré spaní stačí nebrat na noc, jinak skvěle nabudí, člověk pak nad učením nepadá. Kdybys chtěla brát na zkoušku, tak mi jich pár zbylo, můžu ti je za levno poslat .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené