arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,tak už mám po.Jeden implantát mám pod žlázu 300ml.cc a druhý pod sval 350 ml.cc.Máte některá toto rozdílné uložení ? ..........děkuji předem za příspěvky

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, nikoho takového neznám, jak to vypadá když je to jedno tak, a druhý jinak? Neumím si to představit Ať jsi spokojená ..

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Barkaaa:
To je hodně zvláštní, nejdřív jsem se chtěla zeptat, proč ti to tak dali a teď koukám na tvé předchozí téma, že jsi byla i na modelaci, tak asi proto, že?
Můj laický názor je, že budeš muset nosit pečlivě vybranou podprsenku a nespat na břiše, aby ti po čase to pod žlázou nekleslo trochu víc dolu, než to pod svalem. Uvidíš časem, ale pokud ti to doktor uložil tak zvláštně, tak jsi asi byla hodně ojedinělý případ a bylo to nejlepší řešení, o ničem podobném jsem zatím nečetla..
U koho jsi byla na operaci?

arrow
profile_image
ally88
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

to jsem neslyšela ale slyšela jsem jeden pod sval a druhý částečně pod žlázu a částečně pod sval. Nemáš to také jenom částečně?

arrow
Neprodává v Bazaru

holky až mi odepíše na email dám vám vědět sama totiž neviím proč to tak mám. On tam druhý den pan doktor nebyl tak jsem se ho zeptat nemohla ... dám určitě vědet

arrow
Neprodává v Bazaru

zítra jdu na kontrolu pořád nakukuju do podprdy včera jsem ji dvákrá tmusela porozepnout protože se mi zdálo,že jde ke straně mám tam dost obVazu pod ní zejtra je uvidím tak jsem strašně zvědavá

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Barkaaa: pod žlázu 300ml.cc a druhý pod sval 350 ml.cc.Máte některá toto rozdílné uložení

Nepochopila jsi doktora špatně?
Pod žlázou vypadá implantát jinak než pod svalem,takže bys měla každé prso jiné a to by snad doktor neudělal.

arrow
Neprodává v Bazaru

při modelační a augmentační operaci poprsí se zcela běžně a automaticky vkládá implantát na fascii velkého prsního svalu. Při augmentaci pod sval. Z toho vyplývá teoretická asymetrie pozice. Tkáň modelovaného poprsí totiž dostatečně kryje implantát a tím je nahrazena vrstva svalu, kde modelace prováděna není. (před opkou jsem měla asymetrii, "větší" prso modelované a trochu redukované implantát 300ml cc a druhé "menší" prso jsem měla pouze zvětšené 350ml cc )

arrow
Neprodává v Bazaru

taaak foto v profilu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené