arrow
profile_image
katjuska
od 15. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
Mám otázku - beru jednofázovou antikoncepci (minisiston), ale dnes jsem začala špinit. Mám vysadit, nebo pokračovat v braní? (nyní beru 3. plato bez přestávky a zbývá mi do pauzy asi týden)
V letáčku se zmiňují pouze o špinění v době braní jednoho platíčka a tady jsem jednoznačnou odpověď také nenašla, tak moc prosím o radu

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To takhle bereš bez pauzy asi poprvé, že? Taky se mi to na začátku stalo, tělo si teprve zvyká. Neřešila jsem to a normálně dobrala i třetí plato a pak až udělala pauzu. Za čas by se to mělo zlepšit. Jen pokud by se to ještě nějak dlohodoběji opakovalo, tak bych se poradila s doktorem.

arrow
profile_image
katjuska
od 15. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lotta: Ne, právě, že ji beru asi 2 roky.. ale tohle se mi ještě nestalo..

Také se mi to občas stávalo. Stačí udělat přestávku na 3-4 dny a pokračovat dál

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na katjuska: Aha Jestli to bude trvat ještě třeba další 2 dny, tak si udělej přestávku, ale třeba to samo přestane. Já občas taky trochu jakoby špiním, ale je to třeba po divočejším styku a do druhého dne to přejde. Nic za tím nehledám a jedu normálně dál. Tak uvidíš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené