arrow
profile_image
lili09
od 27. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tulipanek: Velikost pokoje je 38 m2

to je velikost celého bytu, aspoň co jsem pochopila z toho plánku, takže ten samotný pokoj bude mít míň, na fotkách vypadá velký, ale ve skutečnosti zas tak velký nebude. My máme 1+1, celková plocha 40m2, samotný pokoj má 18m2 a vejde se sem jen postel, dva stoly, knihovna, křeslo, konferenční stolek a TV stolek. Pokud přijde návštěva, sedíme v kuchyni, nebo na posteli

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Perfektně vypadá na jedné stěně vzorovaná tapeta, tak má zařízenou garsonku kamarádka - jinak stěny bílé a bílý nábytek z Ikey. Doplňky v barvě tapety

Předně-je to moc hezký byt.
Také jsme tak začínali a dokonce jsme se ani "nepovraždili".Zajdi si určitě do Ikea, já mám od nich světlé a velice prostorné komody (Aneboda) a rozkládací pohovku, což si myslím, že by pro vás bylo ideální.Nepodceňuji postel, ale v menším prostoru by vám určitě zabrala dost místa.Barvy samozřejmě spíše světlejší, které oživíte barevnými doplňky.Já jsem si za pár korun nakoupila v Jysku polštářky a barevné povlaky, které střídám.
Z Ikea mám i tzv.knihovny, které jsme dříve používali i místo obývací stěny.

arrow
profile_image
Slunicko007
od 22. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já jsem s přítelem v garsonce už třetím rokem a jsem spokojená, ale je fakt, že máme o víkendu kam vypadnout - chalupa, takže ponorka nehrozí. Jinak super vychytávka je zvedací postel-je to úplně plnhohodnotná postel, jen se dá přes den prostě zvednou a vypadá jako skříň-když potřebuješ víc místa třeba návštěvy, oslava atd. Taky je důležitý balkon nebo terasa, v létě si tam uděláš posezení, nepřijdeš si tak stísněne. No a určitě co nejmíň ozdůbek, máme na jedné straně velikou skříň (ne na oblečení), kde máme schované veškeré potřebné věci (učení, dokumenty, doklady atd.). Určitě je důležité koupit si tichou ledničku, ať v noci nevrčí.

arrow
profile_image
RubyCairo
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím, chtěla bych obnovit tuto diskuzi a poradit s obdobnou otázkou. Naskytla se nám možnost bydlet s přítelem poprvé spolu, konkrétně v bytě 1+1 (57m) s oddělenou kuchyní s jídelním koutem + koupelna, wc zvlášt. Mě se byt dost líbí, ale přítel je toho názoru, že 1 místnost je pro dva dospělé málo. Jaké máte, prosím, s takovým bydlením zkušenosti nebo co si o tom myslíte? Jednalo by se o náš první pronájem, takže je otázkou, jestli takto budeme bydlet rok či dva, abychom si vyzkoušeli, jak nám to půjde, a potom třeba zase řešili bydlení jinak. Děkuji předem za radu.

My jsme s partnerem a psem žili po garsonkách skoro pět let a rozhodně to našemu vztahu neuškodilo, naopak. Člověk musí být tolerantní...ale to se zřejmě teď nenosí, každý musí mít svůj klid a soukromí..... proč se tedy s někým sestěhovávat?? Měli jsem byt pěkně a útulně zařízený, s předzahrádkou a terasou, což prostor po velkou část roku "uvolňuje", jinak nám v bytě kromě úložných prostor nic nechybělo, spali jsme na rozkládacím gauči, takže přes den byl byt naprosto použitelný i pro návštěvy. Pokud člověk chce, dá se žít jakkoliv.

arrow
profile_image
Edit
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pěkný večer děvčata, chtěla bych od Vás poradit

Asi za půl roku se budu stěhovat do novégarsonky a pořád nevím, jak rozmístit nábytek.

CHci mít rozkládací gauč, pač postel už se mi tam nevleze a kuchyn budu mít do L.

Budu ráda za každý návrh a radu, Hodně se mi líbí skandinávský desing, tak přemýslím o bílém nábytku a podlaha bude dřevená.

Posílám půdorys bytu.

Je tam sice přícka, kde je televize, ale ta tam nakomec nebude. Bude to jedna místnost v celku. A kuchyně je navrzená od dveří směrem do L.

LM_BYTY_3_10_ZMmNA.p.pdf

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené