Indické svatby jsou krásné : samozřejmě budoucího partnera vybírají a domlouvají rodiče. Nevěsty jsou většinou ve věku v rozmezí od 15 do 19let. Pokud jsou ale mladí snoubenci z vyšší společenské třídy uzavírají sňatky až po 20letech tak kolem 25let. Také jsou ale nevěsty mladší, je jim i 10let. Svatba je velkolepá a hodně drahá. S hodně lidmi. Večer si jede ženich vetšinou na ozdobeném slonovi pro nevěstu, spolu s průvodem svatebčanů a v doprovodu hudby. Svatba se odehrává venku, na místě velmi ozdobeném květinami a světly. Složí se slib, svatba je dlouhá. Nevěsty jsou nádherné nazdobené. V krásných sárích, hodně šperků atd...Pak se zasedá k hostině, hodně se jí k pití ale není alkohol ale prý jen čistá voda. Svatební oslavy jsou až několik dní.

arrow
profile_image
Modelka15
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ellodin: evěsty jsou většinou ve věku v rozmezí od 15 do 19let. Pokud jsou ale mladí snoubenci z vyšší společenské třídy uzavírají sňatky až po 20letech tak kolem 25let. Také jsou ale nevěsty mladší, je jim i 10let.

Na arabských svatbách je to od 19-... a muž od okolo 25-... ale musí být dobře finančně založený.. takže klidně i v 40(nwm...)

nějaké fotky nevěst, na ukázku. Já jsem sice měla svatbu také nádhernou, ale takhle vyzdobená jsem teda nebyla, jsou jak princezny

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Modelka15: Islámská svatba je rozdělena na mužskou a ženskou část

v rodině mého přítele to nerozdělují, je to míchané jako u nás.. vždycky záleží na dané rodině, jak se rozhodne.. stejně jako někde vybírají partnera rodiče, tak někde se do toho rodiče tak aktivně nezapojují.. jinak arabské svatby, nádhera!

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellodin: Večer si jede ženich vetšinou na ozdobeném slonovi pro nevěstu, spolu s průvodem svatebčanů a v doprovodu hudby. Svatba se odehrává venku, na místě velmi ozdobeném květinami a světly.

To je krásný

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellodin: Indické svatby jsou krásné

i mě se ze všeho nejvíc líbí indické svatby. Nikdy sem je tedy na vlastní oči neviděla, ale podle článků a dokumentů fakt nádhera A co se týče sárí, to je prostě jedinečná krása Jinak jsem někde četla, že původně indické nevěsty mívali ve svatební den na sobě červené sárí a bílé bylo naopak při smutečních obřadech. Teď už se to pravděpodobně asi tak striktně nedodržuje. To jen tak pro zajímavost

arrow
Neprodává v Bazaru

Indie, sárí, zdobení těla, ajurvéda, jejich jídla, koření, ...to mě fascinuje, takže jejich svatby musí být doopravdy nádherné!

Cituji pampoli: inak jsem někde četla, že původně indické nevěsty mívali ve svatební den na sobě červené sárí a bílé bylo naopak při smutečních obřadech. Teď už se to pravděpodobně asi tak striktně nedodržuje.

To je pravda, červená je barva hojnosti a lásky ( aspoň teda myslím ) abych tady neříkala nějaké bludy. Ale dnes jsem už viděla v dokumentech nevěsty ve všelijakých barvách. I moderní Indické svatby přebírají nějaké věci z Evropy

Jojo sárí to je krása, podle mého v něm musí být každá žena krásná, i když má kila navíc. Jak si chci zatím jedno na dovču pořídit. Akorát teď jsem si po dlouhé době z hnědovlásky opět blond, tak aby to nevypadlo blbě Přeci jenom blond vlasy a sárí

Cituji framboise: Indie, sárí, zdobení těla, ajurvéda, jejich jídla, koření, ...to mě fascinuje, takže jejich svatby musí být doopravdy nádherné!

Jojo také mě to fascinuje, mají svůj svět, svojí kulturu ale strašně hezkou, chtěla bych tuto zemi navštívit. Přijde mi, zatím co jsem vyčetla a viděla v dokumentech že to jsou moc milý a pohostinní lidé. Ale velmi veřící, drží se hodně svých pravidel, víry, kultury. Líbí se mi jak používají přírodní kosmetiku z bylinek atd... Pak mají krásné vlasy, zuby a pleť.

na ukázku, pár krásných sáríček, které se mi moc líbí

a ještě tady, nádhera

arrow
Neprodává v Bazaru

Ellodin

Nedávno jsem narazila na web se sárí, uchvátilo mě to .. mám ráda břišní tanec a tak jsem tak trošku pokukovala po všem možném .. vkládám také pár inspirativním obrázků, snad se prodejce nebude zlobit Vše je z hedvábí ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ellodin

A máš pravdu, že indické nevěsty jsou nádherné ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Některé páry jsou opravdu krásné .. a některé moc ne

arrow
profile_image
Modelka15
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Angeeli: v rodině mého přítele to nerozdělují, je to míchané jako u nás.. vždycky záleží na dané rodině, jak se rozhodne.. stejně jako někde vybírají partnera rodiče, tak někde se do toho rodiče tak aktivně nezapojují.. jinak arabské svatby, nádhera!

A je nevěsta zahalená?

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Modelka15: A je nevěsta zahalená?

Nebyla zahalená, nenosí šátek tak asi proto. Pak jsem viděla jednu svatbu a tam nevěsta normálně nosí šátek a to teda byla svatba rozdělená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené