1. . .4567
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus:
nesrká akorát si kolikrát po jídle krkne
Ze lžíce umí taky, ale hůř, vidlička mu jde líp. Lžíci by chtěla jako olíznout a to pak máme jídlo po celý kuchyni, vidličku si nacpe do pusy a dobrý

On to někdo myslí vážně, že nechá olizovat psa stejný příbor který pak strká do pusy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Elisabi:

On to někdo myslí vážně, že nechá olizovat psa stejný příbor který pak strká do pusy?

no jasně dyť je to jako moje děťátko.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ellenuschka: děťátko

Nejsem si jista, jestli bych po něčím děťátku olizla lžíci - s mým psem ovšem nemám ani nejmenší problém To posiluje imunitu - vzájemně

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus:
mluvíš mi z duše, uslintaný děti a jejich matky olizující jejich lžíce mi přijdou mnohem nechutnější než můj způsobně vychovaný pes
a koneckonců se říká, že psí sliny jsou nejlepší dezinfekce

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Elisabi: Co jsou někteří jedinci schopní dělat mezi lidma, to je fakt mazec

To ano, ale tady bych mluvila o nějakém močení na veřejnosti, plivání v tramvaji, prdění, krkání a srkání v restauraci atd. Když se někdo v restauraci nají lžící, tak to není nic na pozvracení. Maximálně si řeknu, že si to mohl nechat na doma, ale že by mi z toho bylo blbě, to vůbec. I když já jsem asi divná, protože mě se nedělá špatně ani z věcí výše uvedených, prostě si jen řeknu, že je ten člověk prase a dále neřeším.

[Reaguji na lentilkah: jasně, nepopírám že tebou uvedené případy jsou mnohem horší....ale musím říct, že mně by vadilo kdyby v restauraci někdo naproti mě jedl lžící a u toho ještě srkal......

Cituji Ellenuschka: mluvíš mi z duše, uslintaný děti a jejich matky olizující jejich lžíce mi přijdou mnohem nechutnější než můj způsobně vychovaný pes

To dítě si na rozdíl od psa neolizuje genitálie atd.
Ale proti gustu žádný dišputát..
To se tady hodláte trumfovat, kdo je větší ....?Že vás to ještě baví.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: neolizuje genitálie

Mno, nechci být nechutná, ale Tvá slova ve mne vzbuzují otázku, jestli se zdejší přejemnělé slečinky, štítící se olíznout vlastní lžíci od omáčky, nedejbože od knedlíku, taky tak strašně štítí ...ehm, svých protějšků ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Dadabus: to je slovo do pranice 😊

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zábavný téma Já nejím lžící, ale často jen vidličkou, různý těstoviny, rizoto a tak. Že někdo jí lžící a z jednoho talíře, je mi jedno a špatně se mi z toho nedělá, jsou daleko horší věci. Společně se psem bych teda nejedla, ale to už je na trochu jiný téma.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jéé, tak to je skvělé téma
Úplně jsem si vzpomněla jak jsem jako malá holka dlouho bojovala s příborem, protože jsem levák, ale takovej ten levák, co se pravou rukou ani nepoškrábe na z..ku Takže vidlička v pohodě, ale nůž jsem jen tak držela, abych dostála etiketě a všechno jsem rvala vidličkou v levé ruce (včetně krájení masa).. Velkou lžící jím taky jenom polévku. Ale když si chci něco hodně vychutnat, tak si vezmu malou lžičku a jím to malinkatou lžičkou. Je to takový můj rituál, který ale praktikuji jen doma a samozřejmě na potraviny, které se dají lžičkou zvládnout (takže steak opravdu ne).
Co se týče zbytku rodiny, můj muž jí většinu jídel z velké porcelánové mísy nebo z hodně velikého talíře, páč mě fakt nebaví mu desetkrát nandávat Nesrká, nedrobí, nikde mu nic neodpadává, jí příborem, ale hází to tam jako do vysoké pece..
Děti jí tuhou stravu příborem, talíře po nich nikdo nevylizuje, jsou zvyklé sníst svojí porci bez řečí, pokud jsou zbytky, vyhazují se, můj muž má sice tendenci po nich "dojíždět", ale já to nesnáším a vždycky ho důrazně upozorňuji, že nemusí dělat popelnici, tu máme před barákem.
Jinak, já jsem především "zobací" typ. Večer vždycky připravím na stůl víno a talíře se "zobáním", což jsou sýry, sušené maso, zelenina, olivky, chipsy atd. a to prostě jíme rukama...zobeme..
Jinak by mě nenapadlo nikoho odsuzovat za to, jestli jí lžící nebo příborem..Já nevím, no, je mi to jedno, vůbec by mě nenapadlo do toho někomu kecat. Pokud někdo vedle mne nesrká, neslintá a nechroptí, tak je mi zcela ukradený. Vůbec nemám potřebu sledovat a hodnotit lidi kolem sebe.
Někdo tu zmínil cizince a jejich smysl pro etiketu. Přála bych vám vidět americkou rodinku na večeři. Moje nejlepší kámoška dělala při studiích v Cheesecake Factory v CA, což není úplně tak největší pajzl, já jsem tam za ní hodně chodila a jedlo se tam tak, že každý si objednal něco a pak všichni jedli všechno, u toho povídali, přicházeli, odcházeli, telefonovali, děti se obsluhovaly samy a dokud se nedusily cheesecakem, nikdo je neřešil. Ale atmosféra tam byla super, obsluha perfektní, jídlo bez chyby.
Nechápu, proč někoho tady v Čechách irituje, že dítě má opatlané jídlo kolem pusy. NO A CO? Já nevím, no, někdy by nám neškodilo trochu nadhledu a velkorysosti, Vždyť život je krátkej, tak proč se pořád čertit kvůli pitomostem? Jestli někdo jí lžící nebo příborem..NENÍ TO FU(c)K ?

Cituji amelie1111: Vždyť život je krátkej, tak proč se pořád čertit kvůli pitomostem?

Nejdřív by se lidi museli shodnout na tom, co jsou to pitomosti. Mám podezření, že by té dohodě předcházela pořádná rvačka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené