arrow
profile_image
Aniya
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem měla také ošklivou jizvu po vyříznutí znaménka. Takovou pěkně pirátskou kde byli vidět všechny stehy. Nechala jsem si jí odstranit laserem a teď tam nemám vůbec nic. Byla jsem v LaserMedu co je v Praze v Podolí.

Reaguji na kacii_: řekla bych, že s tím natahováním ano, ale opatrně mě jednou jizva praskla aniž by sem provedla něco hrozného a jela jsem na šití znova

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dulinka123: Právě proto jsem psala, až je jizva celá ucelená Třeba měsíc po šití

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mám bohaté zkušenosti s ostraňování pih. Začala jsem ve 13ti velkou na břiše (jizva jak po slepáku), potom záda, pak asi 15 cm pod podpažím, obličej. To břicho dopadlo nejhůř, dodnes jsem nepochopila, proč mi tam ten řezník vzal tolik kůže. Obličej mám nejčerstvější a tam je mini jizvička, co není vidět.
Na tu mou jizvu na břiše jsem se právě ptala v centru jednodenní chirurgie, kde mi dělali ten obličej a doktor mi doporučil řešit chirurgicky. Laser u zahojené tkáně nefunguje, s tím mám zkušenost zas na ruce, když mi rozřízli umělohmotnou sádru i s kůží oboustranně od ramene po zápěstí. Na laser jsem chodila a nic, vybledlo to až samo časem. U masívních jizev podle mě nepomůže nic, kromě reoperace. Masívní jizvou myslím to, když byla tkáň odříznutá - když se třeba někdo jen řízne nožem, tak taková jizva nevznikne.

Cituji Lesslee: se mi tam utvořil pigment

přesně tak. Jizvy takhle pigmentují často. Doporučuji ti chemický peeling kyselinou glykolovou (domácí, ať za to neplatíš). Já jsem si tím vyřešila dva pigmentové fleky na spáncích. Sice je nutné udělat tak 6 aplikací, ale jelikož to máš jen na jednom místě, tak to je brnkačka. Kdybys chtěla info tak SZ. Nebo prodávají nějaké antipigmentační krémy, ale s tím zkušenost nemám.

Cituji Jackobie: Mám jizvu po očkování proti tuberkulóze

to je taková jizva, která vypadá jako vypálený desetník? Jak to vlastně vzniká? Já po očkování nemám nic...

arrow
profile_image
bemind
od 30. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mně do jizev napíchala dr. steroidy a trochu to pomohlo hlavně na to, aby byly víc plošší. měla jsem keloidy. teď jsou z toho obyč jizvy.

arrow
profile_image
21janinecka12
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tenhle problém mám taky na zádech 4 cm jizvu
kolik vůbec tak přibližně stojí to odstranění laserem?

arrow
profile_image
anuuul
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pomáhá mazat sádlem, ano obyčejným přírodním vepřovým sádlem.

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte dievčatá. Doporučujem čo najskôr lepiť na jazvu náplaste so silikónom. Ja mám za sebou modeláciu a zvetšenie pŕs a toto je malý zázrak. Ja používam NEWGEL+. Sú perfektné a dosť neporovnatelné s naplasťami z lekárne. Je to na nove aj staré jazvy. Nie však starsie ako 2 roky!. Majú rozne veľkosti. Majú úžastné výsledky. http://www.newgel.co.uk/gallery.html

Ahoj, mám podobný problém jako ty. Byla jsem na odstranění znaménka na rameni a udělala se mi koliodní jizva (nevím jestli jsem to napsala správně ) a ptala jsem se na to plastického chirurga a řekl mi, že laser na to nepomůže a kdyby jí vyříznul, tak na tom rameni se udělá na 90% znova, protože s tou rukou pořád hýbeš a ta kůže se hodně natahuje a doporučil mi léčbu kortikoidy - stříknou ti je do té jizvy injekcí a za měsíc znova a mělo by to výrazně pomoc. Ještě jsem na tom nebyla, ale určitě to vyzkouším a navíc když jsem se ptala ne cenu, tak nic platit nebudu, takže to zaplatí asi pojišťovna. Jinak na čerstvé jizvy, když už jsou zahojené a nejsou tam strupy mi pomohlo vepřové sádlo, jizva krásně vybledne a není vidět

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na aanetl: přesně na těch injekcích v kombinaci s laserem jsem byla a jizva se mi skoro ztratila, ale jen co jsem tam chvíli nechodila se jizva vrátila do původní velikosti a teď je jěště horší tak že rozhodně to nedoporučuju..

arrow
profile_image
any1133
od 13. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Niekde som čítala, že aj bambucké maslo pomáha na jazvy. Skúšali ste ho niekto?

Holky, za jak dlouho po zahojení jizvy je nejlépe jít na ten laser? A jít ke klasické kožní nebo se raději rovnou zaregistrovat v nějakém laser centru? Díky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené