arrow
profile_image
Deeniisa
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj slečny... Mám docela depky z toho, že poslední dobou se z prace vrátim unavená ještě věršinou s přítelem trajdáme někde po venku a do postele se dostaneme až tak kolem 11 - 12 večer kdy už nejsem schopná ničeho a prostě usnu jak dřevo. Ráno zas do prace a pořád dokola. Je to děsný. Dřív jsem spolu s přítelem promilovali noci a dny a teď tohle. Mam strach aby si nemyslel, že na něj kašlu nebo nemám chuť. Já se mu vždycky omluvím,on říka že to chápe, že se nezlobí, ale mám strach, aby to co nemá doma nezačal hledat jinde.. naposledy jsme spolu spali v sobotu a dneska už je čtvrtek, i když v neděli, pondělí ani úterý sme spolu nebyli, takže to se da snad pochopit a neni to tak hrozny. Stává se vám to někdy taky?Jdete spát nebo se radši přemůžete?Ještě, že jsou víkendy toto doháníme, ale stejně me to trošku trápí připadám si jako by nám bylo 50 Dřív jsme mohli každej den..ted tak 3x 4x do týdne...když se nevídíme nebo jsme unaveny tak je to tak 3x no..

a proč trajdáte furt? Já jsem unavená z práce normálně a přítel taky. ale sem tam si třeba vyjdeme ne furt. přeci jen užíváme když jsme spolu. a pak si odpočineme a navečer je normálně chut. sice se taky stane že únavou usnu, ale ne vždy..

můj partner dost pracuje a má práci namáhavou i fyzicky, takže večer dojde doml uplně mrtvý a nespíme spolu kolikrát i přes 2 týdny (je nám 24, 26). Myslím, že to je normální, pokud to má důvod.

arrow
profile_image
Tija
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Deeniisa
Mě tedy 3x - 4x do týdne přijde až dost, přeci spolu nemusíte spát každý den. Nevim, na co si stěžuješ...

Deeniisa
já souhlasím s názorem dzivetka. Pokud se chcete milovat častěji, tak to bude muset být na úkor něčeho jiného. Jestliže jste unavení a přesto se chcete milovat, tak zůstaňte doma, ne?

arrow
profile_image
Deeniisa
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No ja bych doma byla ráda co se týče všedních dnu..o víkendu ráda někam vyrazím, když se napiju je to v posteli ještě lepší co si budem povídat .Jenže on má ted prázdniny a tomu pořad nekdo vola at dem ven a to jdu radši sńim než sedět sama doma...ale dneska na něj vlitnu nejhorší že mám takhle po ránu energie a fakt chut a po celym dnu v praci přijedu domu...vidim, že neco dela tak si lehnu že si jen odpočinu a počkám až to doděla..no a už spim..jak nějaka stařena.ikdyž zase je fakt že si to víc vychutnáme když třeba 2 dny nic a pak bum..

Deeniisa
tak ty jsi očividně jediná, kterou to trápí. Buď mu to řekni narovinu, a nebo na něj něco vymysli, odpoledne mu zavolej, ať si nic nedomlouvá, že máš pro něj překvápko a je to. Přece jste ve vztahu dva, tak proč by ses mu měla podřizovat tím, že on si bude někde pořád trajdat a ty za ním poskakovat?

já myslím, že cca 3x týdně je naprosto ideální... pokud spolu zrovna nejste teprve pár týdnů, abyste byli ještě pořád extrémně nažhavění a sápali se po po sobě denně , 3x týdně je v podstatě obden, což je myslím fakt v pohodě, zvlášť, když jste busy. Asi by to bylo zvláštní jen v případě, že byste oba každý den celý den trávili spolu doma nebo třeba někde na chatě, a přesto neměli chuť. Takhle je to naprosto v pořádku, fakticky, neboj Naopak by mi přišlo nestandardní, kdyby se pár, který je spolu už nějakou dobu, miloval opravdu denně. To co popisuješ Ty vypadá jako naprosto přirozený vývoj vztahu v dobrém slova smyslu.

arrow
profile_image
Deeniisa
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě to ani nějak netrapí..spíš je mi to lito, že už to není tak jako to bylo když sme spolu byli první měsíce..Tak mě jen zajímalo jestli v tom nejsem jediná

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přijde mi to víc než normální, neboj Taky to tak s přítelem máme. 3x - 4x do týdne je si myslím dooost a nemáte se za co stydět! Navíc si myslím, že když se člověk nutí do milovaní unavený, tak to nemá cenu. Radši 1x - 2x do týdne, ale abych si to užila

arrow
Neprodává v Bazaru

My spolu nespíme 4 dny v měsíci kvůli menstruaci + 4 kvůli návštěve našich / naší návštěve našich + 2 kvůli únavě. Nedávno jsem o tom celkem přemýšlela, protože jsem přemýšlela, že bych vysadila HA a začla používat nějaké globule, tak sem si počítala jak by to bylo drahé a kolik by jsme jich potřebovali.
Jinak musím říct, že se vším co tu napsaly holky souhlasím, takže už to nebudu opakovat.

Cituji framboise: My spolu nespíme 4 dny v měsíci kvůli menstruaci

tak to my taky, jinak každý den, takže těžko lze říct, co je optimální. Pro někoho je 3x týdně málo, pro někoho moc. Pokud to Deeniisa ani netrápí, jak sama napsala, tak tu podle mě není co k řešení, podobné téma tu už navíc založené je a tam se dá pokecat docela slušně Někdo se po čase miluje méně než na začátku, někdo častěji

My spolu spíme i během menstruace, nevím jak to dělá, ale vždycky když se milujeme, tak se mi jakoby zastaví - ještě nikdy nebyl od krve. Jen to děláme trošku jinak, tj. vynecháváme prstíky a orálek...ale při souloži a po ní fakt ještě nikdy nebyl od krve, prostě mi to krvácení nějak zarazí A s předchozím partnerem to bylo stejné. Ale myslím, že i kdyby byl, tak by mu to nevadilo

arrow
Neprodává v Bazaru

Paula
Máms tejnou zkušenost-dělávali jsme to tak dokud jsme spolu nebydleli a vídali se jen o víkendech.

já upřímně po práci a to jí nemáme ani jeden nijak namáhavou padnu doma a spala bych. ale přemůžu se a jdeme s hafíkem, skládáme puzzle a třeba včera jsem ho překvapila
tak když má prázdniny tak at si kolikrát užívá sám ne? my tedy fakt nemáme bohužel s kým, tak jestli si z prahy tak se klidně ozvi ale může jít i sám ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené