Jinak: Možná, že načínám příliš osobní téma, jenže mi začíná vrtat hlavou. Vyrůstala jsem v rodině, kde se šetřilo, ačkoliv nemuselo. Dnes sice mám na dobrou kosmetiku, ale neustále cítím výčitky svědomí, když se podívám na cenu některých mých krémů. Jaké jsou plus mínus vaše výdaje na kosmetiku za měsíc? Já se dostávám (i s kadeřníkem a kosmetičkou) minimálně na tři čtyři tisíce... Takže: Jsem normální:-)?

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pumpkin,
mohla bys, prosím Tě, trochu víc napsat o tom La Prairie? Že je hutný, by mi nevadilo. Je krycí? Je lesklá mastná maska? Asi máme podobnou pleť.
Liso, u nás se šetřilo, protože se muselo. Výčitky mám, ale kašlu na ně. Jsi normální. Tu jsem už dost ušetřila, možná ušetřím i ten La Prairie. M.

ahoj,to je fakt zajímavý,to s těma výčitkama za utracené peníze.Taky máte doma šuplíky plné kosmetiky? Já teda jo,dva,jeden plný různých make upů,rtěnek,řasenek,stínů atd.druhý plný krémů atd.A v ledici jsem zrušila tu poslední dolní přihrádku na zeleninu a narvala jsem ji krémama.Je to fakt legrace,já asi normální nejsem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené