arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, včera jsem koukala na stránky elle.cz, přesněji mě zajímalo, co bude v novém čísle. Pod článkem jsem našla plno komentářů od čtenářek, jak se jim nelíbí s příchodem nové šéfredaktorky Elle. Dokonce jí srovnávají s Ženou a život a s Marianne a je podle nich lepší.
Prvním číslem od nové šéfredaktorky jsem byla nadšená a říkala si, konečně to začíná mít nějakou úroveň, to jsem se však nazačetla do článků! V úvodníku od šéfredaktorky mi přišlo, že se tak trochu stylizuje do Carrie Bradshaw a z celého časopisu a z veškerých dalších článků na mě dýchá taková faleš, jako kdyby si všichni ti redaktoři na něco hráli. Elle chci dát určitě šanci, ale chci z ní být nadšená tak jako to bylo dřív, když jsem se každého čísla nemohla dočkat. Zajímal by mě i váš názor, hlavně těch starších čtenářek. Já jsem pravidelnou čtenářkou pouze dva roky. Co se vám tedy na nové Elle líbí/nelíbí, co byste chtěli změnit a co si myslíte o šéfredaktorce Andree Běhounkové?

arrow
profile_image
Daphnne
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A je k novému číslu nějaký dáreček, příloha?

Jako ten formát je sice hezčí a blabla bla, ale ta paní mi bohužel nesedla. Miluju Báru Nesvatbovou z HB Jinak fotky pěkný, články pěkný, ale něco tomu chybí...snaží se být prostě na vyšší úrovni...a chvilkama mi to přijde jako vydřená póza...

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lolla Pablo: Ano, úvodníky Báry Nesvadbové také miluji! Ale jinak HB moc nemusím, vadí mi jak je skoro celé číslo o dětech.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Daphnne: Myslím, že ne. Možná tak nějaký vzorek parfému atd., ale nějaký dárek od Elle asi ne, to by napsali.

arrow
profile_image
Natalia90
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sice nevím jak dlouho je tam nová šéfredaktorka, ale poslední 3/4 roku až 1rok jsem vážně nespokojena. Minulý měsíc sem si řekla,že mu dávám poslední šanci a dopadlo to tak, že už si ho nekoupím. Články jsou o ničem, dřív sem je četla s radostí, jinak celkově to hodně upadlo. A tohle za 99 Kč opravdu nechci. Zlatý Cosmopolitan

arrow
profile_image
squika
od 4. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Andrea Běhounková je bývalá šéfredaktorka Ženy a život...již zmíněný časopis mám předplacený třetím rokem

Mě už baví víc číst ty diskuze tam, než samotný časopis Minulé i předminulé číslo to bylo to samé, komentáře asi na 8 stran.
Já jsem si naposled pořídila květnovou, upřímně říkám, že jen kvůli té termálce Avene. A to jsem časopis vlastně dostala jako dárek. Takže poslední jsem si koupila o Vánocích kvůli diáři.
Kupuju si Marie Claire, přijde mi celkově lepší, sympatičtější, na nich si nehrajou. Elle mi přijde, že si hrajou na velké hvězdy a skutek utek.
Přesně jak tam někdo psal "Co nás zajímá, že někdo jede do Varů na Vespě?". Pod Andreou Běhounkovou si vybavím "Miluju překapávanou venti se smetanou ze Starbucks" to píše všude, kde může...

arrow
profile_image
Star80 mojeid
od 26. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
41    0
Číst hodnocení

Kupuji si Elle prakticky bez přestávky min. 10 let, ale jak se tu píše, posledního cca půl roku to nějak jaksi ´není ono´.. jak tu uvádíte Marie Claire mi přijde zajímavější, co se článků a i módy týče a pak mě hodně baví INStyle.. ale pro Elle jsem dříve hned běžela a nadšení mi z ní vydrželo, dokud jsem ji nedočetla do posledního písmenka a pak jí ještě listovala kvůli inspiraci při líčení, nákupech apod. to už teď rozhodně nemůžu říci..
Včera jsem si koupila červencovou a opět to nemá ten správný šmrnc jako dřív....

arrow
profile_image
Blanche
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Star80: Cítím to úplně stejně. Taky jsem Elle hltala několik let, teď ji jen tak prolistuji a nemůžu v ní objevit nic zajímavého.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elle je nuda. Kupuji kvůli obrázkům. Nejvíc mám ráda Marianne a InStyle. U Andrey Běh. se mi líbily kousky z jejího šatníku, ale časopis nemá osobnost a je to nuda. Cosmo je děs a Bazaar mi už také jde na nervy, jak Bára furt opakuje, jak jsou chlapi na ***.

arrow
profile_image
MissMina
od 12. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, taky čtu Elle (s přestávkami) už léta a musím říct, že s příchodem A.B. se kvalita hodně změnila, bohužel k horšímu. Vadí mi především nekvalitní obsah (jen opravdu málo článků si přečtu se zájmem), taky mi dost vadí, když Elle prohlásí nějakou modelku za cool a té pak věnuje takřka polovinu čísla. V poslední době to byla myslím Kinga Rajzak, předtím tuším Linda Vojtová. A to je hned třístránkový rozhovor, jedna fashion story a pak ještě něco ve stylu fotoreportu, kdy otiskujou fotky té modelky v jejích dvou letech, pěti letech, deseti letech, tu na obrázku s Annou Wintour, tu s tím kadeřníkem, tu s tím návrhářem..a tak. Bývá to dost jednotvárné. Poslední číslo jsem si ještě nekoupila, ale co jsem tak vyčetla z diskuzí na elle.cz, je z půlky věnováno festivalu ve Varech. Což o to, to je třeba pro mně prima tam jezdím léta , ale to snad nemůže bavit každého..

A křečovitá stylizace A.B. do Carrie Bradshaw a ty její venti latté ze Starbucks (jak už jste tu některá psala), jsou k zbláznění...úroveň Elle bývala mnohem lepší. Mně nejvíc bavila asi šéfredaktorka Lada Rudovská. Je to škoda, protože Elle v jiných zemích (mám srovnání s francouzskou a britskou, obě čtu, ačkoliv ne pravidelně) jsou o dost šmrncovnější.

Jinak kupuju Instyle. Na Bazaaru mě nebaví, že všechny články jsou o mateřství a o rozvodech a o plastikách, na Marianne jsem ještě mladá , Cosmopolitan mi přijde jak pro třináctileté a Marie Claire mě moc nebaví....o to větší škoda té Elle

Mě nejvíc vždy bavilo Yellow,to krachlo či co a teď je to Reflex a občas Elle - ovšem tam nečtu nic a jen si to listuju na WC

arrow
profile_image
MissMina
od 12. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na consuelaleachim: to souhlas, Yellow bývalo super!

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na consuelaleachim: Reaguji na MissMina:
Tým z Yellow je teď částečně v Ženě a život. Ale už to není ono

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené