Zdravím, už dlouho přemýšlím, že začnu ze sebou něco dělat.. Natchnul mě H.E.A.T. ale hlavně bych chtěla zkusit jumping. Nejbližší mám v Orlové (Studio Klára). Chtěla jsem se zeptat jestli tam někdo chodíte a jaké to tam je a hlavně jestli to stojí za to. Ráda bych to vyzkoušela, ale moc se mi nechce samotné, tak bych tímto ráda našla nějakou kamarádku na jumpování. Budu se těšit na Vaše názory.

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem tam jednu dobu chodila, jak na jumping, tak na fitbox a byla jsem nadšená. A sama to určitě taky zvládneš
Jinač můžeš ještě můžeš chodit na stadion na alpinning.

Takže říkáš, že je to tam fajn? Já vím, že to zvládnu sama, ale je lepší tam chodit s někým a pak se podělit o dojmy, nemám ráda samotu, jsem kdysi chodila do fitka sama a moc mě to nebavilo. No a jaké byly výsledky po jumpingu? A co trenéři, jsou tam dobří?

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, je to tam fajn, jediné, co mi tam vadilo a na co jsem nebyla zvyklá je, že sis neměla brát svoje vlastní pití. Trenéři mi vyhovovali, ale jak jsem teď koukala, tak tam teď jsou i nějací noví. Ale hodina s Mirkou byla správně šílená.

Reaguji na vanilla12:

Cituji vanilla12: že sis neměla brát svoje vlastní pití

a proč ne? Jakože, že pití si musíš koupit tam, nebo co? To je celkem blbý, to slyším poprvé..
A ještě jedno bych se chtěla zeptat..myslíš, že to zvládnou i lidi, kteří nemají skoro žádnou fyzičku? Už dlouho sedím doma a nohy mám celkem rosolovité, na což se nemůžu už dívat, chtěla bych mít krásné, tvrdé nohy, bez tukových polštářku...Tak bych ráda věděla jestli mi k tomu jumping dopomůže...

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jojo, chtěli at si to kupuješ tam, buď vodu nebo nějaké ty jejich ionťáky. Ale někteří tam s pitím normálně chodili. Já jsem taky několikrát šla, někdy si toho ty slečny na recepci nevšimly, ale párkrát se mi stalo, že za mnou přišla a řekla mi, že bych si to nosit neměla.
Tak určitě to bude pro nohy dobré. Myslím, že je tady i přímo diskuze, kde píšou holky, jaký to má efekt. Jen já bych se třeba u toho musela přestat cpát aby tam ten efekt fakt byl.
Tu hodinu určitě zvládneš, když nebudeš moct, tak tam budeš jen tak hopsat. Já jsem třeba odcházela spocená a kámoška vypadala, jako by na žádném cvičení nebyla.

Jasně to chápu..jen abych to udýchala. Děkuji za rady, kdyžtak si tam to pití nějak propašuju..Až najdu nějakou spřízněnou duši, která by tam chodila se mnou, tak to určitě zkusím, a HEAT taky, tam bude chodit se mnou přítel, ale na jumping nechce, že to je spíš pro holky.

Jumping je nejlepší sport vůbec!

Reaguji na Atterré: Vážně? No snad máš pravdu. Já doufám, že v jumpingu najdu to, co už dlouho hledám.. něco, co by mě bavilo a pomáhalo k zpevnění těla..

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat na oblečení a obuv. Někde jsem četla, že se nedoporučuje na boso a taky používat boty s hlubokým vzorem. Takže jaké boty používáte Vy? A jaké je dobré tričko (nebo je lepší tilko?) já jsem zvyklá nosit velká - plandavá trička, ale to by mi asi při skákaní překáželo, co?

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak co, už máš jumping za sebou?

Ne, ne.. chystám se po víkendu jít s kámoškou.. jsem hrozně zvědavá a těším se

Tak se hlásím, že už jsem absolvovala jumping. Nejdřív haha, to bude sranda ale po 5ti minutách, co jsem začala cítit pořádně lýtka, mě sranda přešla. Jelikož nejsem vůbec trénovaná a rok sedím doma na zadku..tak se mi zamotala hlava a myslela jsem, že omdlím. Ale všechno bylo fajn. Jenom mě ke konci neskutečně píchalo v levém boku, ale šíleně. To bude asi dýcháním..prý to zmizí. Takže já spokojená a půjdu zase. A ta hodina mi utekla neskutečně rychle. Prostě fajn

arrow
profile_image
vanilla12
od 12. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Misia:
Tak to je fajn a na jaké instruktorce si byla?

Reaguji na vanilla12: Já chodím do Karviné, co Clubu Orlando, na náměstí. A jinak netuším jak se jmenuje ta instruktorka. Ale je moc fajn.. v pondělí jdu zas. Hrozně mě to baví a mám z toho dobrý pocit, což je super, snad mi to dlouho vydrží a já uvidím výsledky mé snahy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené