arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Koupila jsem v Orsay šedý kabát se 60% vlnou ,tak bych čekala aspoň nějakou kvalitu. Stál dva tisíce .Jen že jsem si všimla malého flíčku vepředu tak jsem ho vyčistila houbičkou s vodou a na houbičce jsem viděla že jsou chloupky z kabátu . To by být přece nemělo . Mám strachh že mě kabát bude pelichat. Mám ještě červený kabát s 50% vlnou ale ten má texturu a nepelichá a stál stejně,ale byl kupován jinde. Ten šedý žádnou texturu nemá. A navíc byl poslední mé velikosti. Navíc navrchu štípe ,ale uvnitř ne.nemohla jsem žádná kabát sehnat s vlnou všude samý polyester převládá. Myslíte že ten kabát něco vydrží a nebude pelichat., Je na něm napsáno že se nesmí prát ,ale jen chemicky čistit. Má někdo takový kabát ? Co byste poradili?

arrow
profile_image
A.delaide
od 5. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mno.. já si koupila kabát v Orsay, taky s vlnou, nevím jestli stejný jako ty. Mám hnědo-bíle melírovaný s takovým velikým kapuco-límcem, v pase pásek, je na zip a měli ho právě i v šedém melíru. Strašně pelichá! Lítají z něj chloupky, já mám většinu oblečení černé a všechno mám obaleno chloupkama, děs. Přítel s černým kabátem ze mě šílí, že ho má ode mě vždycky strašně obalený chlupama. Nevím co s tím a dost mě to se*e.. kdyby byl třeba nějaký způsob, jak ty chlupy zafixovat..

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není vlna jako vlna, kvalitní střižní vlna v kabátu pelichat nebude, ale to potom ten kabát bude za trojnásobek. Asi použili nějakou recyklovanou vlnu nízké kvality, nic s tím neuděláš.

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já ho reklamovala, měla jsem minulý rok z Camei nebo jak se to píše a pořád z něho padalo peří tak mě to rozčilovalo, že mám třeba na zádech kam si nevidím, tak sem ho reklamovala. Na první pobočce mě to neuznali a na druhý jo. Tedkon mám z Vero Mody a čekám na vyjádření reklamace to mi to hrudkovalo a vylejzalo ven, ale takový kusy, že sem se bála abych bundu neroztrhla. Takže sem nakonec koupila kabát bez jakékoliv výplně a sem štastná

arrow
profile_image
A.delaide
od 5. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle není výplň, je to na povrchu toho kabátu.. hm, takže nejde s tím dělat nic to jsem teda pěkně naštvaná.. člověk vyhodí 2000 za kabát, říká si super, že v tom bude jako plus i vlna a pak toto.. a přitom v tom kabátu chodí tolik holek, potkávám ho skoro pořád

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené