Ahojda holky (a popř. kluci),

zúčastnily jste se někdy takovéto akce jako modelky? Co na Vás páni profesionálové prováděly? Střih, barva, regenerace.. A jaké jste z toho měly dojmy?
Radily se s Vámi o Vaší představě, nebo rozhodovaly bez Vás?
Chodíte se takto barvit a stříhat ,,zadarmo" často? nebo dáváte přednost svým kadeřníkům? Dostaly jste nějaké vzorky zdarma?
Popř. kdo byl pořadatel, jaké kosmetické firmy, při jaké příležitosti atd.

Já byla teď poprvé v pondělí, firma Alcina, prováděly mi střih - konečky, klasika (razantní střih jsem ovšem odmítla), vlasy mi o dost ztmavily (což jsem ani nečekala, ale výsledkem jsem docela spokojená), plus jemný fialkový melírek. Byla jsem tam s dalšími 3 modelkami různého věku a trvalo to plus mínus půl dne. Přihlásila jsem se přes net.

Zajímají mě všechny Vaše postřehy

arrow
profile_image
Akinyi
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja byla na vlasovém semináři od Goldwellu před 2 roky (snad jsem to správně odhladla). Přihlásila jsem se taky přes net.
Ráno se nás tam sešlo spousta holek, nějaký vybrali, který budou stříhat, ostatní poslali domů, ať přijdem odpoledne, že na nás se pak budou učit ty moderní střihy. Odpo se přiřítili kadeřníci/ce a vybrali si každý nějakou slečnu a dohodli se plus mínus na tom, co budou stříhat. Mně bylo navrženo mikádo, no, nadšená jsem nebyla, páč jsem myslela, že mi to nepůjde, ale šla jsem do toho. Nechtěla jsem razantní krácení, takže jsme se domluvily na mikádu po ramena, nakonec to bylo lehce nad, ale ok. No, pani mě stříhala 2 hodiny a byl to sice šok, ale do budoucna se to ukázalo jako velice praktický a především úžasný střih. Měla sem štěstí na kadeřnici, protože některé slečny odcházely opravdu oškubány a s ubrečenýma očima. Všechny jsme dostaly vzorečky šampónů a tužidlo na vlasy.
Od té doby jsem ale nikde nebyla. Musim ale říct, že hodně střídám kadeřnice, protože nejsem nikde moc spokojená (divnej střih, žlutej melír a pod). Spokojená jsem byla jen jednou a to právě na tomto semináři. Dvouhodinová precizní práce, která měla za následek supr střih (když jsme si já i okolí zvyklo na změnu), který vydržel opravdu dlouho a mým vlasům prospěl. K této kadeřnici bych chodila i v "reálu", ale bohužel byla z ČB Škoda no...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já bych taky klidně někam šla, než se vydám teď ke kadeřnici (bych ani nemusela)
Nevíte o něčem teď? Mám tedy krátké vlasy, tak nevím, zda je o ně zájem.

arrow
profile_image
subs12
od 18. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gabilka
Wella studio v Praze. Tam zavoláš a oni si tě objednají Je to na jejich stránkách. Kamarádka tam chodí a vždy odchází spokojená. A ještě k tomu to je zadarmo

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji subs12: Wella studio v Praze. Tam zavoláš a oni si tě objednají Je to na jejich stránkách. Kamarádka tam chodí a vždy odchází spokojená. A ještě k tomu to je zadarmo

Moc ti děkuju
Hned v pondělí tam zavolám a zaregistruju se

A neznáte něco v Olomouci ? .. tak do budoucna.

arrow
profile_image
anngirl
od 25. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dostala sem nabídku zúčastnit se vlasové show - je to něco podobného jako tyto semináře? psaly že chcou modelky na razantnější střih a poté modelky na účes + zastřihnutí konečků a barva... účastnila ste se některá takové akce?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené