arrow
profile_image
borisek
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, hodně jsem na fóru četla o Fellini Ve Smečkách. Byla některá z vás i na Starém Městě v Kozí? Je tam někdo dobrý a vyzkoušený na střih a na melír? Potřebuju změnu, byla jsem teď parkrát v salonu Petra M., střih dobrý, ale barva nic moc. Tak bych chtěla zkusit Fellini ale nechci jít za ty peníze naslepo.

arrow
profile_image
Bubonika
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já kdysi chodila do Smeček, ale ti lepší odešli do svého, tak chodím tam. Ve Smečkách to prý stojí za bačkoru.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, chystám se za pár týdnů do Fellini a nevím pro koho se rozhodnout. Chci jít na melír a barvičku, možná i na střih. Zaujala mě Nela Kurdasová, Lucie Chládková, Vlková Zuzana. Můžete někoho doporučit?

arrow
profile_image
Teuska
od 13. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pokud se to ještě někomu hodí ja do Fellini chodím, byla jsem jak v Kozí tak Ve Smečkách. Abych řekla pravdu, byla sem spokojená v obou salonech, jen ten v Kozí na mě působí tak trochu příjemněji o což tady vůbec nejde. Ve Směčkách mi zas přišlo že byli na mě milejší a uplně super jsem si s pani kadeřnicema pokecala
Jinak chodím tam na střih a na melír, a všechno super sem spokojená, mám jistotu že odejdu vždycky jako normální člověk

arrow
profile_image
miriami
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a ke komu chodíte? Potřebovala bych někoho kdo umí dobrej melír a přemejšlela jsem o Nele nebo Petře..jinak nevíte, jestli jsou ty jejich kartičky slevový za 3 návštěvy přenosný na Kozí i na Smečky?
Díky

tak já jdu příští týden do fellini ve smečkách, doufám, že tam budu spokojená. jdu na barvu i na střih, a chci docela dost velikou změnu. pro tento salón jsem se rozhodla po pročtení diskuze "kadeřnictví v praze". škoda, že příspěvky tam jsou dost staré. takže pro případné zájemkyně pak poreferuju.

arrow
profile_image
karol2
od 10. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Hej_bejby:

Ahoj, tak jak ti dopadl účes ve Fellini? Já teď zrovna řeším kam jít na vlasy, chci melír a nějaký nový sestřih. Se svou minulou kadeřnicí jsem přestala být spokojena tak chci změnu. Dle příspěvků se rozhoduji mezi Fellini a Oskarem...ale pořád nevím kam a ke komu konkrétně?

arrow
profile_image
Magda_77
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak dneska jsem byla ve fellini a musím říct, že naprosto super! s účesem jsem zatím spokojená, nakonec to nebyla tak velká změna, jak jsem původně plánovala. pan františek mi to v podstatě rozmluvil, ale tak, že jsem mu musela dát zapravdu, hlavně jsem si připadala, jakoby mi četl myšlenky... opravdu skvělý přístup, je tam cítit, že mají o zákazníka zájem.
stálo mě to celkem 3000! ale, za 1000 jsem si koupila vlasovou kosmetiku takže za střih 1000 a za barvu taky, a to mi barvil odrosty barvou a pak zbytek přelivem, takže to bylo vlastně 2 x barvení, a ve finále mi to ještě natočil na natáčky. takže si se mnou dali docel práci, barvila mě jeho "asistentka" a františek jí říkal, jak by chtěl, aby to vypadalo.

Cituji karol2: Fellini a Oskarem

já bych ti doporučila určitě fellini. s oběma mám osobní zkušenost. k oskarovi jsem chodila ještě před tím, než si otevřel vlastní salon, to stříhlal ještě v intercontinentalu. chodila jsem k němu docela dlouho a pravidelně. pak jsem odjela na dešlí dobu do zahraničí (což jsem mu řekla) a když jsem se vrátila, už mě nechtěl vzít - to právě otevřel svůj salon. to jsem byla tenkrát docela dost naštvaná... stříhal docela pěkně, ale je to dle mého názoru namyšlený frajer, kterýho nejvíc zajímají "celebrity". dost pomlouval zákaznice a například o starších ženách se vyjadřoval dost nelichodivě.... hodně pomlouval zahraniční hosty, ubytováné v hotelu, přitom z nich měl nejvíc peněz. nebo mi říkal, že když k němu přijde někdo, kdo se mu nelíbí, tak když se chce příště objednat, tak jí dá schválně hodně dlouhý termín, aby už nepřišla...
takže to je to, co já vím ze své vlastní zkušenosti o oskarovi a rozhodně bych ho nikomu nedoporučila.

arrow
profile_image
karol2
od 10. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Magda_77:

Jsi zlatá. Moc děkuji za radu. Půjdu do Fellini k Františkovi. Shodou okolností mi ho včera doporučila i moje kamarádka, která jak jsem zjistila, k němu také chodí. S tím Oskarem máš asi pravdu. Já teda myslela celkově to jeho kadeřnictví, ale opravdu to na mě také působí až dost nóbl, hodně hrajou na to, že jim tam chodí celebrity a je to fakt až dooost předražený. V tomhle případě si myslím, že si fakt platíš spíš jméno podniku. Stejný ne-li lepší služby a určitě s příjemnějším přístupem dostaneš i ve Fellini...takže rozhodnuto definitivně. Díky moc!

arrow
profile_image
ilentilka
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemohly byste sem dát nějký fotky, jak jste dopadly ve Fellini? Chtěla bych tam taky jít na melír a střih, ale nějak ztrácím důvěru v jakékoliv kadeřnictví.

Ráda bych se objednala do Fellini pouze na barvení. Myslíte, že má cenu objednávat se k Františkovi, když podle toho co píšete za něj stejně barví jeho asistentky? Nebo koho byste na barvu doporučili? Chtěla bych odbarvit a pak na to ellumen.

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, tak jsem šla do Fellini (ve Smečkách) na melír a už tam NIKDY nepůjdu... Chtěla jsem jít do opravdu kvalitního salonu, kde mi vlasy nezničí.. Původně jsem šla do Oskara (psala jsem o tom tady), ale ceny tam mají hrozný a efekt nula. Chtěla jsem zkusit Fellini, ale byla to obrovská chyba, nejen, že mi vlasy totálně zničili, ale ještě mi udělali tak ošklivý melír, že takový jsem měla snad jen na základce, když mi ho udělala spolužačka barvou z drogérky... Chtěla jsem docílit nějaké přirozené pískové blond a vlasy bylo potřeba zesvětlit po odrostlé a vymyté čokoládové barvě. Slečna kadeřnice mi řekla, že to budeme zesvětlovat postupně a šetrně, aby jsme zachovaly kvalitu vlasů ( to mě uklidnilo). Bohužel ale výsledek je takový, že mám vlasy úplně blond a úplně odrovnaný, asi půjdu nakrátko . Mám je úplně zničený, melír je flekatej, u hlavy to mám bílé, v délkách žluté až oranžové, každý pramínek mám jinak daleko od pěšinky a ještě to vypadá, jako měsíc odrostlé, takové špinavé a oflekatělé.. Navíc je to blond jen ze stran, protože jsem chtěla nechat spodní vlasy tmavé a ta kadeřnice mi to sice namelírovala od ucha k uchu, ale na temeni nevzala skoro nic, dobré je to jen v culíku... Navíc tam všichni říkali, jak se to krásně povedlo, jak to krásně chytlo... Já neměla brýle a byla jsem po noční, takže opravdový stav vlasů jsem zjistila až doma... Přikládám fotku, ale myslím, že to na ní vypadá ještě dobře, protože tam nejdou vidět ty délky a tmavé fleky tam nejdou skoro vidět (jen ty světlé) Jako pokud by mi toto udělala nějaká vesnická kadeřnice za 3 stovky, tak nic neřeknu, ale já platila 2500 Kč ..

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ještě jedna.

Cituji Mirusi: já platila 2500 Kč ..

Panebože, absolutní peklo za 2 a půl tisíce To by snad i ta kadeřnice na vesnici zvládla líp Nechceš tam zajít a reklamovat?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mirusi:
Proboha

Určitě bych to reklamovala a té kadeřnici asi vyškubala vlasy!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené