arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, včera jsem našla na stránkách kadeřnictví Franck Provost letáček, se kterým máte mytí-stříhání, foukanou za 590Kč, což se mi zdá jako dobrá cena.
Ráda bych se proto zeptala, jaké zkušenosti máte s kadeřníky tam a ke komu zajít?

Do 20.12. tam mají za barvu (Loreal Majirel)+ střih + foukanou za 990Kč po předložení letáčku (Já ho měla v časopise). Máte někdo zkušenost s touto akcí nebo s nějakou kadeřnicí (melír, blond, dlouhé vlasy)? Mají v Praze 3 salóny...

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sierral: Do 20.12. tam mají za barvu (Loreal Majirel)+ střih + foukanou za 990Kč po předložení letáčku (Já ho měla v časopise)

V jakém časopise, dá se ještě sehnat? Na vyzkoušení je to dost dobrá cena!

v tomhle kadeřnictví jsem byla 2x (po tom prvním jsem se neponaučila) chtěla jsem nějaký hezký melír a třeba přeliv (takový ten na půl blond a na půl lesk) - výsledek - nebylo to vůbec znát a zaplatila jsem 2600!! (melír do vlasů po ramena a zastřihnout konečky a ofinu). po druhé jsem chtěla jen melír,slečna mi udělala jen pár pramínků a taky za hříšný peníze! už nikdy více! nejspokojenější jsem u kamarádky,co mi udělá melír za pár stovek,viz galerie.pak jsem byla v hairarea (blanka hašková), "v parádě" mě měl jarda gabriel (ten co dělal pořad - vypadáš skvěle),chtěla jsem opět hezkou blond (něco jako simča krainová) a výsledek - rezatá s mahagonem!! rezatá se vymyla hned a mahagon až za dlouho,byly to jen přelivy,ale silný,vůbec nevím,jak mi to mohl udělat!! takže těmto vyhlášeným a drahým kadeřnictvím se vyhýbám obloukem a jsem s pokojená s kadeřnictvím u nás.... (hk)

jo a ještě poznatek,kadeřnice nebyla moc upravená,úplná antireklama na tento "luxus" a celou dobu,co mě dělala,tak její kolegyně mezi sebou pomlouvaly šéfovou,nešlo přeslechnout.... no hrůza!! to by se franck osobně divil!!

a do třetice: mám to do prahy 100 km,objednala jsem se na recepci a když jsem tam přijela,tak mi řekly,že objednaná nejsem a nakonec se to vysvětlilo,že měli zrovna novou recepční,že to spletla,ale že mě teda "laskavě" vezmou. kdybych nepotřebovala melír hned,tak se otočím a odejdu.... ale třeba jsem takovou smůlu měla jen já a další tam jsou spokojené,to bych jim přála.je těžké najít dobré kadeřnictví,taky jsem jich vyzkoušela moc,v HK snad všechny a taky pár v praze....

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, našla jsem v Elle nabídku do tohoto kadeřnictví na melír (Platinum L´Oreal profesionnel)- nevím zda jen na odstín platinum nebo i na jiné? + střih + foukaná za 1490 platí to do konce května. Využil jste někdo této nabídky nebo popř. do kterého salonu zajít a kam ne? děkuju moc

Máte někdo další zkušenosti s tímto salonem? Velice by mě to zajímalo - hlavně třeba s tím v ulici Rytířská 1...

arrow
profile_image
ragazza
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 21:20:20 - Připojeno během spojování:
Dárkový poukaz - Franck Provost

Ahoj holky,

v časopise Marianne je poukaz na 500 Kč slevu do kadeřnictví Franck Provost. Nevyužijete to některé také? Já bych šla, ale ještě jsem v tomto kadeřnictví nebyla, tak kdyby někdo doporučil, ke komu (ne)jít?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na ragazza:
za mě velkééééééééé zklamání! Kadeřnice kuřačka a velmi silně jí smrděly ruce od kouře - to se nedá jinak nazvat.. a když jsem od nich odcházela - vůbec nevypadalo, že by mě stříhala, ale byla jsem lehčí o 1200
Takže mně to jednou stačilo!

arrow
profile_image
adeli86
od 9. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky
tento poukaz (500,- sleva za foukání, střih a barvu) jsem dnes využila v salónu v ulici Korunní v Praze 2. Byla to obrovská chyba! U vchodu do salónu se na zemi válely obrovské roztrhané krabice s vlasovými přípravky, které za celou dobu nikdo neuklidil, i když za celou dobu nepřišla žádná zákaznice. Salón byl oprýskaný, zaprášený a nábytek obitý. Má kadeřnice na sobě měla sepranou košili s logem firmy a vlasy naprosto neupravené (kovářova kobyla...). Mám krátké vlasy, které jsem chtěla jen obarvit a opravdu lehce zastřihnout. V salónu jsem strávila hodinku, během které mě kadeřnice obarvila, vlasy umyla, zastřihla pouze přerůstající vlasy na krku, a nakonec vyfoukala... Doplácela jsem 1100,- korun! Opravdu nevím za co! Dobře, barva něco stojí, ale foukaná trvala asi pět minut, nebylo použito žádného tužidla ani fixačního přípravku, o závěrečné přelakování jsem se musela připomenout. Místo toho, aby se mi kadeřnice věnovala, strčila mi během barvení do rukou časopisy. O nějaké nabídce kávy nebo čaje nebyla ani řeč.
Nejsem nijak náročná zákaznice, ale takový "servis" za takovou šílenou cenu jsem ještě nezažila.
Opravdu nedoporučuji, mám zkažený celý den...

arrow
profile_image
Jana79
od 18. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky i já jsem vyzkoušela kadeřnictví Franck Provost v Brně. Zkrátka když řeknete a ukážete jak má barva vypadat a vysvětlíte, že hlavně nechcete mít šedé vlasy, ale blond a kadeřník profesionál vám udělá šedou barvu, tak vás to zvedne ze židle. O účesu bych také pomlčela, vzhledem k tomu, že mi udělali krepaté vlasy a to češou v Paříži. Stálo to přes 2000,- Kč a služby byli opravdu katastrofální. Už tam nikdy nepůjdu a salonu bych doporučila vrátit jméno Frack Provost. Nikomu bych to nepřála, kdybyste viděli jak jsem vypadala a oni mi všichni říkali jak je to krásné, taková drzost se mi už dlouho nestala!

no pane jo holky koukám,že žádná spokojená! já se po své zkušenosti také nedivím! hlavně,že se pořád cpou do sama doma a já nevím kam ještě,jak češou celebrity,ale skutek utek! kadeřnictví s tímhle jménem je jedna velká katastrofa to by se franck osobně divil!

Byla jsem v kadeřnictví FP na pedikůře a také bych tam už znovu nešla. Ze slibovaných 90ti minut jsem byla za 35 minut venku. Paní byla příjemná, ale pedikuru jsem neměla nikdy hůř udělanou. Snad jen u Ťamanů, kde mi slečna přejela škrabkou 2x doleva a 2x doprava a už lakovala .. Bylo to prostě odfláknuté

arrow
profile_image
mascote
od 11. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, jak tak čtu, tak Franck Provost se pyšní jenom svým názvem, ale službami nic moc. Jestli vám mohu doporučit, zajděte do salonu Joshua, kde je příjemná atmosféra a profesionální přístup a cenově se to tam pohybuje zhruba stejně a hlavně platíte za kvalitu.....Chodím tam už pár let a jsem se vším spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené