arrow
profile_image
azaret
od 8. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s kadeřnictvím Hair art design v Plzni. Střih a barva?
Velmi mě zaujalo a zvažuji návštěvu
Děkuji

arrow
profile_image
maora
od 20. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkušenost s tímto salonem mám, nechala jsem se zlákat jejich webem před více než dvěma lety a zkušenost ne moc dobrá. Poprvé jsem reklamovala kadeřnické služby, páč jsem tam nechala dva tisíce za zničené vlasy. Reklamace proběhla solidně, chybu uznali, resp. ne jejich, ale přípravků. Kdybych byla slabší nátura nechala se odbýt řečičkama, tak by to nevyšlo. Jinak když pominu zničené vlasy, vadil mi jejich koncept. Po příchodu mi udělali vlasovou analýzu a vlasové pokožky s tím, že je to zdarma, pro mě to měl být přínos zrovna jako pro ně, aby věděli, jaké nejvhodnější přípravky na mé vlasy použít. Asi tři vlasy vytrhli, zkoušeli pak jejich pružnost, dále fotili, aby si vlas a pokožku mohli zvětšit, resumé krásné, zdravé, pružné, nebarvené vlasy, jen pokožka trochu sušší, ale já osobně nic takového nepociťovala, lupy netrpím...no nic, i přesto jsem dostala do ruky produktové listy s všemožnými přípravky na vlasy a husťárna do hlavy, proč si tohle a tohle musím koupit. Navíc ta "obchodní prezentace" na mě udělala opačný efekt, slečna krkolomě popisovala text snad z příbalových letáků, neprodala mi samozřejmě nic..Když se konečně pustila do práce, každý přípravek, který na mě použila, popisovala se stejným uměním jako při předešlé prezentaci, asi nejzábavnější bylo si poslechnout, proč si mám koupit fén, kterým mi zrovna bude foukat vlasy... Její popis na jakém principu pracuje zrovna tento ionizační fén by pobavil i děti ze 7.třídy ZŠ při hodině fyziky. Každopádně slečna kadeřnice z toho byla asi stejně v rozpacích jako já, ale mají to tam nejspíš povinně, vidíte vzájemnou kolegiální kontrolu pohledy.
Třeba se od té doby něco změnilo, ale můj dojem z toho byl, že je to kadeřnictví, které si hraje na co není a na soutěže a školení posílají jen jednu kadeřnici, která má už svoji vip klientelu.

arrow
profile_image
azaret
od 8. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji maora: zlákat jejich webem

Cituji maora: nechala jsem se zlákat jejich webem

Moc děkuji za ohlas. Já právě narazila na jejich webovky, ale chtěla jsem i ohlas od lidí. Zatím jsem celkem na rozpacích. Stále nemohu najít v Plzni kadeřnictví dle mých představ Nemáš nějaký tip kde se v Plzni dobře ostříhat?

arrow
profile_image
Šmudlinka1989
od 19. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem párkrát v Hair Art Design byla a zkušenost tedy nic moc - neustále se mi měnili kadeřníci, očividně jim tam nikdo moc dlouho nevydrží. Už jsem se i začínala bát, koho mi dají příště...
Vadila mi i povinná nabídka produktů a že se při mytí vlasů koukám přímo do kamery.
Našla jsem si kadeřnici jinde a jsem spokojenější. Doporučuji Top Style Salon (www.topstylesalon.cz) - super přístup, hezké prostředí a moc šikovné kadeřnice.

arrow
profile_image
Silvii
od 27. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Se vší úctou Šmudlinko pokud jsi nebyla tak spokojená proč si tam tedy opakovaně vracela? Pokud to není někde na 100% nevracíš se. Každopádně jako dlouholetá klientka /4 roky/ vím, že po odchodu špičkové kadeřnice Moniky a zároveň majitelky přišla nová provozní, která uváděla tón chodu salonu tak trochu po svém a nyní je majitelkou Top style salonu, který je výše zmiňován. Zjednodušeně řečeno si přetáhla 2 kadeřnice k sobě, ale naštěstí ne ty nejlepší. Já jsem spokojená, je to nadčasový salon ))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené