arrow
profile_image
JituShkaaa
od 9. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem minulý týden v úplně hrozném kadeřnictví na můj vkus..Dostala jsem k narozeninám voucher na kadeřnický balíček s mytím, barvou, stříháním a vyfoukáním do Studia Mia v Ovenecké ulici na Letenském náměstí. Do kadeřnictví jsem volala asi 4 krát než to vůbec někdo vzal abych se objednala, když už to někdo vzal tak už telefonní rozhovor byl pro mě velmi nepříjemný, protože na druhé straně byla nepříjemná kadeřnice, která vypadala jak když jí obtěžuje že vůbec někdo volá. Kadeřnictví na mě hned mezi dveřma už působilo velmi neprofesionální a spíše vypadalo jak nějaký bunkr kde se učí mladé holky stříhat a česat. Dvě mladé potetované kadeřnice co si tam velmi neslušně klábosí s kolemdoucíma kamarádkama a v kadeřnictví běhaj jejich děti a pejskové a podobně.. Tak nic proti tomu, jsem si říkala tak uvidím třeba mi ty vlasy udělají hezky..ani se mě pomalu kadeřnice nezeptala co chci..domů jsem přišla s barvou přes půl čela..abych měla obarvené i čelo nemusím chodit do kadeřnictví.. Většinou když jdu ke kadeřnici tak jsem nadšená z účesu a ještě večer někam vyrazím nebo se objednávám ke kadeřnici když vím že někam jdu večer..ale takhle jsem musela rovnou doma skočit do vany a drhnout barvu z čela..moje kadeřnice ke které normálně docházím mi už dvakrát dělala barvu co jsem chtěla, tahle kadeřnice mi řekla že to na moje vlasy nepůjde a že to nechytne aniž by to zkusila i když jsem jí říkala že mi to normálně chytá hezky ta barva že s tím mám zkušenosti. Jinak mi potom jen zastřihla konečky a vyfoukala vlasy tak už asi neměla co zkazit..ale do tohoto kadeřnictví už bych nikdy nešla ani zadarmo, takhle si umím vlasy nabarvit doma sama a nemusím chodit do kadeřnictví za 700 kč..opravdu mě to zklamalo..

Už 5 let chodím do kadeřnictví A&A v Mánesově ulici hned u metra na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Chodí tam i mamča a sestra a teď dokonce i přítel. Chodím k mladé kadeřnici, která má styl vždycky se mě ptá na každý centimetr vlasů. Dělá mi krásné melíry a když jsem se k ní objednala na účes na maturitní ples tak vymyslela krásný účes a ještě i koupila sponky a korálky do vlasů a jsem tam opravdu spokojená a už mě v jiném kadeřnictví nikdy nikdo neuvidí. Platím tam 700 kč za melír se stříháním..a nemusím se bát jak budu vypadat až půjdu domů..

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji JituShkaaa: Byla jsem minulý týden v úplně hrozném kadeřnictví na můj vkus..Dostala jsem k narozeninám voucher na kadeřnický balíček s mytím, barvou, stříháním a vyfoukáním do Studia Mia v Ovenecké ulici na Letenském náměstí.

O tom teď některý den psala některá holčina, že tam taky dostala voucher a bylo to příšerný, i čekací doba a pak že na ni prý ani neměli skoro čas. Bylo to někde v diskuzi o kosmetických a kadeřnických salonech přes slevové portály právě.

arrow
profile_image
JituShkaaa
od 9. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na smarny: Jo už jsem to našla..mno prostě hrůza..jako trpělivá jsem..jsem takový ten milý zákazník co si na nic nestěžuje..ale mít obarvené i čelo..to jsem opravdu nečekala..

Pěkná reklama...

arrow
profile_image
JituShkaaa
od 9. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vy takhle chodíte od kadeřnice? Zkoušela jsem to drhnout trošku ale víc to nejde..ani odlakovačem ((

Cituji JituShkaaa: Vy takhle chodíte od kadeřnice?

Nemám nic proti tomu, že jste upozornila na hrozné kadeřnictví. Někdo vám za to bude jistě vděčný, ale ty ódy v posledním odstavci jste si mohla odpustit

Jinak takhle od kadeřnice opravdu nechodím. Berte to ale pozitivně - máte štěstí že se jí nechtělo vás stříhat

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lole: Nemám nic proti tomu, že jste upozornila na hrozné kadeřnictví. Někdo vám za to bude jistě vděčný, ale ty ódy v posledním odstavci jste si mohla odpustit

arrow
Neprodává v Bazaru

Potom tedy nechápu tvou návštěvu do jiného kadeřnictví když v předchozím jseš spokojená....

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji JituShkaaa: Zkoušela jsem to drhnout trošku ale víc to nejde..ani odlakovačem

Tohle mi udělala jedna kadeřnice na P10 a byla jsem vytočená do běla, bohužel jsem to viděla až doma. Odlakovače, benzín, nic nepomůže. Musela jsem to čelo přečesávat vlasama a trvalo cca 2 týdny, než to pustilo a to jsem každý den to čelo dřela

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sandí: Proto to bylo na slevový kupon, tak ho využila. Holt se někdy nepoštěstí no.

Ahoj, nějaká novější recenze by nebyla? Zdá se, že mám také kupon do tohoto salonu, mám se bát??

arrow
profile_image
Sára32
od 22. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mia Studio je orpavdu katastrofa! NECHODIT TAM V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! Jednak není možné se tam objednat, nikdo nezvedá telefony, na sms nereagují a když, tak Vás objednají na termín, který stejně zruší. Chování příšerný, mladý holky, který nic neumí, ale rády by dělaly velký byznys! Bohužel takhle to asi nepůjde!
Tady mají facebookové stránky: https://www.facebook.com/MiaHairstyle?fref=ts
Pozor na ně!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené