arrow
profile_image
kelysova
od 12. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla bych nějakou radikálnější změnu v účesu, proto bych potřebovala poradit šikovného kadeřníka/kadeřnici. Svitavy, Litomyšl a okolí. Děkuji mockrát

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ve Svitavách žádného odborníka bohužel nenajdeš

arrow
profile_image
kelysova
od 12. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tazice
A kam chodíš ty, jestli se můžu zeptat?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ve Svitavách jsem už prostřídala snad všechna kadeřnictví, kromě toho novějšího salonu co je v Lánech a těch podomních starších kadeřnic. Jedna paní, která byla šikovná, si udělala salon jinde..vidíš, na to jsem zapomněla. Myslím, že zrovna v Litomyšli. Možná na ni natrefíš. Jmenovala se Tesařová, Já chodím pod vlakovým nádražím, myslím že je to ulice Mostní, k paní Dedeciusové, ale jen na normální zkrácení konečků. Žádné extra střihy.
Zrovna nedávno jsem vyzkoušela jednu novou kadeřnici na náměstí a málem mě trefil šlak. Dopadla jsem hrozně, slečna teda byla velmi sebevědomá, chvástala se, jakou mi udělá perfektní změnu, ale ostříhala to křivě a tak špatně, že ještě dnes se s tím nedá nic moc dělat, protože bych musela jít jinak na kluka (a to mám vlasy po lopatky). Na rapidní změnu si myslím, že ve svitavách nikdo vhodný není. Taky se pořád poohlížím po někom jiném.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené