arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kam se v Praze necháváte chodit stříhat? Po dnešním traumatu se asi budu dlouho někam bát, ale až se oklepu, tak bych chtěla "jít najisto". Znáte někdo kadeřnici, která ví, co se myslí spojením "zastřihnout konečky"???

arrow
Neprodává v Bazaru

najana Jojo, je to moje kadeřnice Pavlínka v salonu Libor Šula the salon. Před ní jsem taky měla jen nepříjemné zkušenosti a tahle se mě ptala snad na každý milimilimetr, až jsem si sama pro sebe řekla, proč se tak ptá, ať toho ještě trošku ustřihne a je to.. A to jsem si nikdy nemyslela, že si tohle pro sebe řeknu!;-DDD Bohužel je to ale dražší salon.. i já si na návštěvu tam musím vždycky chvilku šetřit, ale když jsem spokojená, tak už nehodlám zase dál zkoušet a sice za levno, ale být zklamaná.. A barví taky hezky..

najana
Ahojky, já chodím do salonu BOMTON a taky jsem velmi spokojená. Udělá to vždycky přesně jak to chci i melír udělá bezvadně. A kde jsi prosímtě byla že máš takový negativní zážitek?

Já mám kadeřníka Františka, má salon Fellini studio Ve Smečkách. Je to taky dražší salon, ale za ty peníze mi to stojí. Jak říká Dejnicka, radši si šetřit a být spokojená než zalevno a být zklamaná.

najana
Bomton je taky dražší, to jsem zapoměla říct :) ale salony jsou dražší všechny. Obyčejné kadeřnictví kde ti udělá melír za 500kč, tak tam bych raději nechodila :))

arrow
profile_image
najana
od 16. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuju za typy. O peníze nejde, lepší zaplatit za dobře odvedenou práci, než mít pak špatnou náladu. A já byla včera teda pořádně smutná (šla jsem se pak rozveselit do nejbližší parfumerie a to teprve začaly ty peníze lítat!).
Hana Marková: Byla jsem v Cut and Color na Smíchově (protože se tam člověk nemusí objednávat což mě, chaotikovi, vyhovuje). Jak se jmenovala kadeřnice, si nepamatuju. Obecně vzato mám s tím kadeřnictvím dobrou zkušenost, chodím tedy ovšem spíš na Chodov, tam mi hlavu nikdo nepokazil. Po tomhle jsem si ale řekla, že riskovat tohle už nikdy. Raději si najdu jedno kadeřnictví, jednu kadeřnici nebo jednoho kadeřníka a budu vědět, co mě čeká. A poctivě se objednám. U doktorů to přece taky zvládám :-))

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,jen zkouším najít "svojí"kadeřnici stříhala v Přemyslovské ulici v Praze a jmenovala se Lenka
Minulý týden jsem se chtěla objednat a paní majitelka mi k mému velkému zklamání řekla,že už tam nepracuje....pochopitelně kontakt mi nedala neznáte ji někdo???

arrow
Neprodává v Bazaru

Poradí někdo dobré kadeřnictví,nebo přímo kadeřnici v Praze kde "umí"
ostříhat podle obrázku?Alspoň přibližně
Děkuji

angie
Já mám kadeřníka Františka, má salon Fellini studio Ve Smečkách
Taky tam chodím a jsem moc spokojená.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

moje oblíbená kadeřnictví v Praze: James Hair a Joshua - střih cca za 1000kč, levnější Tribo - střih cca za 500kč, ale stříhají moc pěkně. Joshua i Tribo jsou zároveň tetovací salóny. Můj přítel od té doby co jsem ho také jednou poslala do Joshuy už nechce jinam...(pánský střih: 500kč). S bomtonem jsem moc spokojená nebyla, byla jsem v jejich radikální sekci a to, co jsem na konci měla na hlavě vypadalo úplně stejně,co měla kadeřnice, která mě stříhala .. (a nemělo moc společného s tím, co jsem přinesla na obrázku).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Angie, Leo - o tom františkovi jsem už také slyšela...na kolik u něho vyjde střih? případně střih + melír? díky!!

satina
Chodím ke Gábině. František je ale majitel, takže bude umět

Melír+střih mě vyjde tak na 1500,- (se slevou pro stálé zákazníky, je myslím 10%). Foto v galerce.. Jen si nejsem úplně jistá, jestli jsem poprvé za melír neplatila víc, protože teď už chodím jenom na výplet, tzn. doplňování.

Pokud jsou prazske salony jeste aktualni, tak moje sestra neda dopustit na salon Petry Mechurove. A je fakt, ze od te doby, co tam chodi, tak ma sestrih perfektni .

Armelle
Kámoška tam byla a byla hodně nespokojená, střih nic moc a nechala tam skoro tisíc korun. Pravda, nebyla přímo u PM.

Asi zalezi na tom, kdo striha a na rade dalsich faktoru .... sestru strihala PM a kdyz tady byla na navsteve, tak jsme se vsichni shodli, ze to ma zatim takhle nejlepsi. Ma velmi huste a tvrde vlasy, tak je potreba to dobre prostrihat a sestrihat, a povedlo se. Ted s tim ani nemusi nic delat, umyje a jde....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené