arrow
profile_image
crazy00angel
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím si že mám úplně běžnou, hubenou postavu ale co mi opravdu vadí jsou moje nohy do x. Když mám sukni tak mi to ani nevadí a nepřijde mi to tak jako když mám kalhoty...to mi prostě přijde že to vynikne ještě víc a samozřejmě mám i problém při nakupování kalhot..líběj se mi kalhoty upnutý na tělo ale když v nich vidím svoje křivý nohy tak je vždycky zase vrátim do regálu..samozřejmě je mi jedno co si o mě myslí ostatní ale jde i o ten vnitřní pocit kdy se v nich musim cítit dobře a to bohužel v upnutých nejde..

arrow
profile_image
nikimka
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně můj problém, taky mám nožky do X a líbí se milegíny, upnutý kalhoty např. do kožaček atd., ale připadám si v nich jako pako se svýma nohama.
Dobré jsou takové kalhoty, které jsou přes stehna obeplé a v kolenách volné až dolů. Takové nosím a přijde mi, že v nich nejde nic poznat a není to jen mlj pocit a dojem.
Nebo sultánky jsou dobré.

Cituji nikimka: které jsou přes stehna obeplé a v kolenách volné až dolů. Takové nosím a přijde mi, že v nich nejde nic poznat a není to jen mlj pocit a dojem.

Tyto kalhoty dělají xky i z nohou,které jsou jinak rovné.Alespoň moje vlastní nohy xky nejsou,ale tebou popsané kalhoty je z nich spolehlivě udělají navíc pokud jsou xky,tak jsou kolena u sebe a lýtka jdou do stran,takže je tyto kalhoty ještě zvýrazní.

Na nohy do x prostě upnuté kalhoty nejdou,tedy pokud se s nima majitelka smíří,tak je to jedno,ale jinak spíše širší kalhoty celkově volnější.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já teda mám dalo by se říct taky nohy do x,ale ted´na zimu nosím slimky a na to kozačky a vůbec to nevypadá špatně,jen bych se teda do těch legín nenasoukala,to by byla katastrofa ))

arrow
profile_image
nikimka
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: Právě že ne, je to klasický rovný střih kalhot, takže přes stehna jsou uplejší a pak to jede rovně až dolů, takže se křivá kolena skovají a lýtka nevybočují nevím jak to líp popsat, ale podoné kalhoty nosím a nikdo by nic nepoznal a nejsem ro jenom já. I co si pamatuju na škole (oděvní management a návrhářství) jsme se to tak učili a poté i zkoušeli ušít a dát na "manekýny" a paráda. A nejen manekýny, ale i známým a kamarádkám, co mají nohy do X jsem je narýsovala a ušila a super. Jak to jde od boků nebo od stehen rovně, tak ti to sková celé tvé vlastní nohy. Ale samozřejmě to musí být kvalitně ušité kalhoty a i látka hodně udělá. Pokus je látka tenší, tak je to horší, ale pevná látka jako třeba ta riflovina aj. drží tvar.
Ale nechci se hádat, každý má jiný názor a každý to vidí jinak třeba já jsem si myslela, že s mýma nohama nemůžu mít roury, ale prý s rourama vypadám stejně jak holka, která má nohy rovný, při chůzi to tak vidět nejde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené