arrow
profile_image
čiperka
od 3. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pettronellka
skvělý hotel je na Krétě, jmenuje se Marina Beach a taky je tamtéž moc hezký hotel Anthoussa. Oba 4 * a all inclusive. Doporučuju!
Ahoj Pettronellka, můžu se optat kde na Krétě byli? Myslím městečko. Nebyla to náhodou Stalida? My tam totiž byli letos a byla to super dovolená.

Vločka

jak jsem psala Kréta - Stalida - byli jsme moc spokojeni. Měli jsme apartmán bez jídla, nebyli jsme nijak vázaní na to kdy se jít najíst, buď jsme si něco "uklohnili" doma, anebo zašli, jak už tu kdosi psal, opravdu moc dobré a útulné taverničky. Jídla hodně a cenově přijatelné. Pláž kousek od bydlení a pěkná písčitá, cena za slunečníky a lehátka taky v pohodě. Můžu jen doporučit.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Elli
Kde to přibližně je, prosím? Někde na jihu?

arrow
profile_image
vlocka
od 16. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky mně to ten můj přítel odřekl takže asi nez dovč a vzteky bez sebe ale díky za tipy

arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já byla na Lefkádě, ale měli jsme blbej hotel byl moc u silnice, pláž sice soukromá ale nic moc, byli tam kamínky, ..... ale jídlo výborné! Jen říkám, hotel u silnice, tudíž nic moc procházky, je tam provoz. Nevíte klidnější místo blíž k nějakému městu ale zároveň velká písčitá pláž u hotelu ale možnost soukromé pro hotel! All inclusive, jeli bysme už asi v červnu..... či zas až září Rádi bysme ŘECKO pro to jídlo a nebo Tunisco Djerba, ale tam zas to jídlo moc není good. Na Djerbě jsem byla před 5 lety a super hotel Iberostar Zafira doporučuji all inclusive.

arrow
profile_image
Essence
od 30. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

E3len
A kde přesně jste na té Lefkádě byli a jak se jmenoval hotel?

My jsme s přítele do Řecka zamilovaní. Pravidelně v létě poznáváme řecké ostrovy. Navštívili jsme už Korfu a Zakynthos (já už jsem byla i na Krétě a Chalkidiki). Vždycky si půjčíme skútra a ostrov důkladně prozkoumáme A souhlasím s tím co tady bylo řečeno, do Řecka jedině bez stravy. Ta jejich kuchyě je úžasná a i ceny jsou v pohodě. Letos v červnu se chystáme nejspíš na Lefkádu, tak už se nemůžu dočkat

arrow
profile_image
petullinnka
od 5. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přidávám svuj t ip.my sme byli loni na olympské rivieře přesněji Leptokarie a to už po druhé.vřele doporučuju

arrow
profile_image
prettynose
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky zdravím Vás. Řecko je moje srdeční záležitost. Pokud na dovču v Evropě, tak už jedině do Řecka. Byla jsem tam 3x. Obecně si myslím, že řecké ostrovy jsou hezčí než pevnina, ale pokud jte na památky a na cestování, tak doporučuju jet na pevninu. No a kdo se chce válet jen tak na pláži + nějaký ten malý výletiček tak rozhodně nějaký ten ostrůvek. Korfu je supr, ale Zakyntos je naprosto famózní.

Krásné ráno holky...Já byla v Řecku několikrát, jednou na Olympské riviéře. Bomba, jediné, co bych mohla vytknout, bylo krapet divoké moře při přílivu, jak je to v zátoce, tak se tam občas vyskytl nějaký ten ******. A nemám ráda, když jedu na dovču a všude se mluví česky Jinak byli jsme bez stravy a chodili objevovat restaurace. Podruhé jsme byli na Korfu a bylo to nesrovnatelné, Korfu je od té doby moje slabost. Zcestovali jsme toho dost a na Korfu rozhodně stojí za to půjčit si auto a brouzdat po ostrově...

arrow
profile_image
nel
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lucinkaf
Také mám raději klid, a když už lidi, tak ať je kolem co nejmíň Čechů. Ono neni nic moc, když se bojíš promluvit česky, protože ti každý rozumí
přesně!!!! Co nejmíň Čechů, jinak mám pocit, že na dovolené nejsem, ale někde u rybníka

nel
A přesně tohle mi docela vadilo v té Leptokárii v Řecku, tam bylo strašně moc Čechů, na ulici po nás pokřikovali místní prodejci česky a když jsme dorazili do restaurace a servírka nás upozornila, že můžeme mluvit česky, že rozumí, tak jsem šla do kolen Takže tahle maličkost nám trošku kazila jinak perfektní dovolenou a ač se mi tam líbilo sebevíc, Leptokárie už ne-e

arrow
profile_image
nel
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lucinkaf
A přesně tohle mi docela vadilo v té Leptokárii v Řecku, tam bylo strašně moc Čechů, na ulici po nás pokřikovali místní prodejci česky
V září jsme byli na Zakynthosu (všichni nám říkali, jak je to tam nádherné), každý druhý byl Čech, takové ty typy "mámo, kde mám pivo", si i do hotelové restaurace nosili svoji minerálku. To aby se pak šlověk styděl za ně... a ještě jedna věc, nejvíce mě vadilo, vyhazovat toaletní papír do koše!!!!!!

nel
Jo, tak s tím souhlasím, to pro mě bylo docela ponižující, hlavně když se nekontrolovatelně plnil Ale pryč od detailů. Když jsme pak byli o tři roky později na Korfu, bylo to to samé. Jinak také jsem se občas divila, jak se dokážou Česi chovat. Zažila jsem rodinku, která si do docela slušné restaurace nosila nejen zmíněné minerálky, ale i jídlo, protože dědeček se bez tatranky po jídle neobešel, detičky pořád něco žvýkali a pak ještě odešli s plnými kapsami... Během jídla na sebe pokřikovali (kdyby u stolu, tak dobrý, ale přes celou restauraci po sobě hulákali Mámo, vem mi sem ještě dvě housky a táto, ber šunku, přece jí tu nenecháme, děti pořádně se najezte, když už jsme za to zaplatili atd atd...). Takže pořád snesu víc lidí pohromadě, pokud to jsou cizinci, než pár Čecháčků, i když nic proti nikomu

arrow
profile_image
nel
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lucinkaf
Takže pořád snesu víc lidí pohromadě, pokud to jsou cizinci, než pár Čecháčků, i když nic proti nikomu
Mladá generace už bude jiná, doufám...

Doufám v to

arrow
profile_image
Pettulla
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já z Řecka doporučuji městečko Parga - je to na pevnině naproti Jonským ostrovům. A je to od všeho něco - možnost výletů za památkami Necromantion, Acheron a mnoho dalších, super lodní výlety na ostrovy Paxos, Antipaxos, Korfu a zároveň jsou dostupné pláže jak písečné - Valtos, tak kamenité a oblázkové (Piso krioneri a Krioneri). Spíš bych tam ale jela mimo sezonu. Ta atmosféra tam je nezapomenutelná.
Jinak Lefkada je taky krásná, ale spíš je to tam o krásných plážích než památkách a pokud chce člověk klid, tak jet do Agios Nikitas.
Obecně si myslím, že na jakémkoliv z Jonských ostrovů člověk neudělá chybu, když pojede.
Rhodos se mi moc nelíbil - byl na mě příliš komerční, ale to někomu může naopak vyhovovat a je tam i větší pravděpodobnost, že seženete All inclusive.
My se letos chystáme na Skopelos. Zamilovala jsem se do něj při sledování Mama Mia...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené