arrow
profile_image
Pidižvíík
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla bych poprosit o tipy ohledně lyžovačky v Rakousku
Plánujeme jet nejlépe do Rakouska, so-ne, popřípadě pá-ne (což není jisté, jestli se podaří všem uvolnit z práce), proto se sháníme po něčem, co by bylo blíže Brnu (cca do pěti hodin cesty), abychom nestrávili moc času v autě. Zatím jsme všichni byli na lyžích akorát v Česku, rádi bychom však vyjeli za hranice. Za každý tip budu moc vděčná

Asi to bude možná dál jak pět hodin cesty, my to jezdíme z Vysočiny za šest hodin ale nejúžasnější je štředisko Ischgl (Samnaun/Silvretta arena), které je napůl na hranicích se Švýcarskem, 220km sjezdovek v jednom centru, opravdu luxusní středisko. Navíc je tam bezcelní zóna, takže si můžete nakoupit parfémy, cigarety a alkohol za velmi výhodné ceny. Horší to bude možná s ubytováním, protože tam jezdí spíše ti movitější, ale kdyby si pohledala, třeba do 10 km od střediska bys nějakou horskou chatu našla. My jezdíme na chatu co je asi 15 minut jízdy ke středisku.
Přikládám fotku co před pár dny dávali na FB, pro představu.
Ještě dodám, že jakmile okusíš lyžování v zahraničí, třeba tady, tak už se do česka nevrátíš. A pokud máte mezi sebou začátečníky, tak to taky vůbec nevadí, před čtyřmi lety s námi jela slečna co lyžovala první rok a vše zvládla na jedničku . Horší je se tam neztratit, jezdím tam už léta a stále se tolik neorientuju.

arrow
profile_image
Pidižvíík
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jééé, tak ta fotka mě nabudila, už abych byla na sjezdovce děkuju moc!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené