arrow
profile_image
Kakinka
od 19. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, na podzim se chystám na sklerotizaci žilek na nohách! Je mi 30 a nemůžu ty nohy nikde ukázat , jak to mám už hrozný! Moc by mě proto zajímalo, jeslti některá z vás byla v Brně a jak jste byly spokojené.

arrow
profile_image
Bridget Jones
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě by spíš zajímal ten efet, jak dlouho vydrží. Byly na tom dvě mé kamarádky a oběma do půl roky ty žilky popraskaly zase někde jinde a bylo to stejné, ne-li horší. Navíc musely nosit nějaké speciální punčochy a docela se s tím natrápily.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já na tom byla v "Ústavu lékařské kosmetiky", je to někde nahoře u Jakuba.
Vydrželo mi to hodně dlouho a snad i nyní cca po 10 letech je to lepší než kdybych to nedělala. Ale je fakt, že je to docela úmorné...jak zákrok, tak potom samotná hygiena po něm. Takže nemohu si stěžovat !

arrow
profile_image
Evian
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem byla na laserovem osetreni zilek v soukromem laserovem centru na ulici Veselá v Brně ( rovnoběžná ulice nad náměstím Svobody) - 4000 za necelou jednu nohu a efekt absolutně žádný - nezmizelo nic a ještě po mě původně chtěli 600Kč za sdělení předpokládané ceny zákroku! (otočila jsem se na podpatku s tím, že v obchodě také neplatím za to, že mi řeknou, kolik dané zboží stojí-jak mám jinak vědět, jestli vůbec má cenu něco dále konzultovat, když nevím, jestli na to budu mít? - a najednou se paní doktorka rychle vzpamatovala a sdělení ceny bylo zdarma-takže první neserioznost) Za druhé - zákrok tam dělá velice milá paní, zřejmě zdravotní sestra, ale není to doktorka, takže nastavuje laser velice nízkou intenzitou z obavy, aby nepopálila. Nepopálila a taky nic nezatavila.

Potom jsem byla u soukromého plastického chirurga -MUDr.Štěpán v Řečkovicích nad Billou - velice seriozní přístup, vysvětlil mi, že ne každý je vhodný na sklerotizaci injekčně-vhodné typy žilek pro injekční sklerotizaci jsou táhlé dlouhé jasné žilky, což já nemám. Já mám spousty roztříštěných žileček, které se mi udělaly najednou v 7.měsíci těhotenství, kdy mě miminko doslova ucpávalo jako veliký špuntík a žíly mě i dost bolely. Po porodu se to hodně všechno stáhlo, ale samozřejmě i hodně zůstalo.
Takže mi MUDr.Štěpán na zkoušku injekcí ošetřil asi za 500Kč spoustu žilek s tím, že uvidíme, jestli to má nějaký smysl a peníze mi v případě, že to nebude fungovat vrátí! A zárověň mi doporučil kolegyni, která u něho externě dělá laserovou metodu odstraňování žilek, MUDr.Vrzalová.
U MUDr.Vrazlové jsem byla napřed také na zkoušce (vzhleem k neúspěšnosti mého prvního očetření v zařízení na ulici Veselé v Brně). Nastavila laser na velice silnou inntezitu, bolelo to strašně a udělala jenom malý úsek -byla jsem nadšená, protože se udělaly malé stroupečky, ty mizely do 14dnů a do měsíce byly v tom místě žilky pryč. Bohužel potom měnila laser za nový, ten se zdržel na celní správě a potom už bylo léto, takže jsem šla znovu až v září To mi tím novým udělala celé nohy a bohužel efekt nebyl zase žádný. Tak jsme to zkusily ještě jednou po několika měsících-postupně, po mylých úsecích s velkou intenzitou, bolelo to opět hrozně, ale žilky stejně nezmizely. Takže nevím, ale při té první zkoušce zmizelo všechno. Možná jiný typ laseru a ještě větší intenzita.
Ptala jsem se, jestli má ještě jiné klietny u kterých jsou žilky tak odolné a říkala, že jsem v tomto speciální. Bohužel to tedy vzdávám, ale paní doktorku můžu velice doporučit, protože je velmi seriozní, ptala jsem se i na jiné zákroky, třeba znamínka, podívala se a rovnou řekla, že pokud to není nutné, nebo třeba někde ošklivě v obličeji, tak doporučuje raději znamínko nechat, než tam místo něho dělat laserem jizvičku. Taky jsem se ptala na laser resurface okolí očí a obličeje, říkala, že u mě nejdříve za dva roky. To stejné s botulotoxinem, prostě člověku neudělá něco jenom pro peníze pokud to není zatím nutné.To stejné MUDr.Štěpán, který je navíc velmi šikovný plastický chirurg-měla jsem ho doporučeného od mého kamaráda, který je jeho spolupracovník a vidí, jak operuje a výsledky.

Shrnutí - u mě zatím na žilky nezabralo nic, kromě té jedné zkoušky, kdy zmizelo všechno na daném místě. Nějak to tedy asi jde, ale zřejmě jenom určitou velmi vysokou intenzitou, která je velmi bolestivá a určitým typem laseru. Sklerotizace na ty moje roztříštěné žilky nezabírá vůbec, ale prý se to dá opět udělat důkladněji u specializovaného cévaře a potom chodit se zafačovanýma nohama asi měsíc a půl. Já nemám zatím takové problémy, ani esteticky, abych v tom za každou cenu pokračovala, maximálně půjdu opět někam zkusit třeba jiný laser, na malý úsek, počkám dva měsíce, jestli žilky mizí a teprve potom bych šla zase na malý úsek atd. Už bych si nikdy nenechala rovnou dělat celé nohy ateprve potom čekala, co bude. Ani předchozí úspěšná zkouška na malém úseku není zárukou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené