Holky máte jej? Jak jste s ním spokojené? Vím,že se dá koupit na netu,ale dá se koupit přímo v některé prodejně? Poštovné by totiž bylo dražší než samotný hřeben.

Budu si jej kupovat na doporučení vlasové odbornice - je prý vynikající, vlas neelektrizuje a hřeben také uhlazuje vlasové šupinky.
Na pohled nic moc, ale měl by to být zárak!

Právě proto jej chci.Také mi byl doporučen.A kde si jej kukuješ?

arrow
profile_image
labelllamafia
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem ho taky kupovala přes internet. V obchodě jsem na něj nikde nenatrefila.Ale určitě ho můžu doporučit. Vlasy mi po něm vůbec neelektrizují a to mám na hlavě tři jemné chlupy, které když přejedu umělým hřebenem tak je to děs. A navíc je šetrný k vlasovému stvolu. Doporučila mi ho tricholožka a do jiného bych už nešla

Jak Vás tak holku čtu...jdu do toho...asi si jej objednám přes net.Přitom, jak na něj slyším chválu,tak není ani moc drahý,na netu jsem jej našla od 70 kc.

labelllamafia
a který karbonový přesně máš? jakou značku a ve kterém internetovém obchodě si ho koupila? díky moc

arrow
profile_image
labelllamafia
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

značka je to Fortress, ale přesné číslo toho hřebenu nevím, páč jsem ho zapomněla u přítele a tak těď dost trpím mám ho z internetového obchodu Hair cosmetics.
Je to něco jako tenhle, ale má stejnou hustotu, není rozdělen jakoby na dvě části. Já mám s těma většíma odstupama (řidší)
http://www.vlasy-kosmetika.cz/FORTRESS-Hrebeny-Kar bonovy-hreben-na-vlasy-JF0273-2452.html

arrow
profile_image
labelllamafia
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přesně ten co mám jsem tam už nenašla. Tricholožka mi doporučila přesné číslo toho hřebenu, ale to teď bohužel nevím

labelllamafia
zrovna koukám, že bych si také jeden objednala, ale je v tom očíslování velký rozdíl? nebo proč ti tricholožka doporučila zrovna to konkrétní číslo? také mám jemné vlasy, tak by mě zajímalo, který z těch co tam mají vybrat. Moc nechápu, proč jsou rozdělený na dvě části, brala bych všechny části stejné jak máš ty

ahoj,
tak o karbonovém hřebenu jsem v životě neslyšela. Dostala jsem jako dárek kartáč na vlasy z kančích štětin, který je prý nejlepší. Pravda ale je, že i po něm mi vlasy občas elektrizují. Myslíte, že v tom mém hřebenu a v tom karbonovém je velký rozdíl co se týče následné kvality vlasů?

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak na tenhle hřeben koukám jak puk v životě bych si ho nekoupila,vůbec by mě to totiž nenapadlo a ted jak na to tak koukám, tak za zkoušku nic nedám ... v čem je vyjímečný? krom toho, že vlasy neelektrizují??

Cituji Mobik: Pravda ale je, že i po něm mi vlasy občas elektrizují

to přejde, chvilku trvá, než si na něj vlasy zvyknou.

Já teda nevím, ale ten karbonový vypadá jako úplně obyč hřeben

arrow
profile_image
MIMISEK
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A neviděly jste ho někdo prodávat v normálním obchodě? To poštovný by stálo snad víc, jak ten hřeben

Mimisku v obchodě se prý vůbec neprodávají,také je mi záhadou proč.Já už jej objednala na netu.Nejdřív jsen tam zatelefonovala,jestli by mi nebyli ochotni hřeben poslat v dopise místo v balíku-ale to odmítli.Takže za poštovné doopravdy zaplatím víc než za hřeben.Doufám,že alespoň mi hřeben bude dělat dobrou službu.

a takové ty hřebeny, co mají v drogériích a vypadají úplně stejně jsou tedy jiné? Asi blbý dotaz, ale mě přijde, že jsou tyhle hřebeny takové ty obyčejné z drogérií...to teda jsou z jiného materiálu? A ten jejich zázrak je právě v tom materiálu?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené