arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já taky dostala ten neplacený výklad od becker,už jsem to tu psala.Tam na ten její placený kašlu každá tady píše že to bylo uplně mimo mísu a že to jsou vyhozený peníze.

arrow
profile_image
midlinka
od 30. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No s odstupem asi třičtvrtě roku od pani CH p asi púl roku od pani K ale momentální situaci trefili obě a hlavně byli obě milé a dodali energii.Tak doufám že se věštba vyplní.I se docela schodli né ve věem ale hodně jo.

Já třeba jednou měla od kartářky takový výklad, který se nesplnil ani do roka, dokonce ani do dvou a teď najednou po třech letech se začíná plnit (tedy zatím ta špatná část). Takže mě to překvapilo, protože už jsem tomu tedy vůbec nevěřila.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

midlinka

víš, ono jestli na to vyloženě čekáš a jsi upnutá, tak se to podle mě může protáhnout....a hlavně, podle mého názoru třičtvrtě roku je relativně krátká doba....to bychom si pak mohly nalajnovat víkend po víkendu, co bychom chtěly a pak na to čekaly.... a to nejde...
zase je divné, že by vám minulost i přítomnost odhadla a budoucnost ne?

já bych tomu dala čas...jak sama za sebe píšu, já jsem s ní spokojená...
navíc, já si sedla a ona hned věděla...a i v budoucnu měsíc trefila....

mě se osvědčila a jsem ráda, že jsem ji poznala a že mi mohla pomoct.
přijít za kartářkou, u které si sednete a nestihnete nic říct a ona už vám říká, proč jste přišla...tak tomu říkám umění a navíc, za 250Kč? v dnešní době? Podle mě to není člověk, který by to dělal pro peníze....ta částka je směšná, oproti jiným....a co vím, jezdí za ní z celé republiky....

Já sama za sebe ji doporučuji i nadále, protože jsem byla opakovaně spokojená. Mě pomohla a když ji někomu doporučím a tomu dotyčnému pomůže stejně jako mě, tak ně to jedině potěší....

každopádně at se vám daří a jste spokojený...

arrow
profile_image
midlinka
od 30. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já vím musím být trpělivá a počkat.ani u jedné jsem nebyla osobně ale jejich hlas mi opravdu dával naději na lepší budoucnost.Asi se ma to moc upínám protože mám špatné období a obě mi předpověděli zlepšení.tak ahojky

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

midlinka

já si myslím,že lepší je osobní setkání...a víš, člověk by neměl hned dělat závěry....zkus za ní zajet osobně, pokud si nebudeš delší dobu jistá....

když máme těžké období, jsme citlivé a upínáme se na každé slovo a hlavně na každé datum....zkus ji věřit a nehledej v tom konkretní čas...

hodně štestí a drž se...

arrow
profile_image
Piňa Colada
od 28. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji rattty: to by mě zajímalo, která paní ... .

No, to mě taky. Snažila jsem se do toho mejlu dostat, schránka je ještě funkční, ale nedaří se mi trefit heslo a kontrolní otázku mám " Vaše nejoblíbenější filmová postavička". Jenže zaprvé jsem tu schránku zakládala když mi bylo asi 14, takže netuším, na co jsem tehdy koukala a zadruhé já nikdy nebyla žádnej fanda do filmu, takže předpokládám, že odpověď na ní je uplněj kec (nechápu proč, ale vždycky si věřím, že tohle heslo přece nemůžu nikdy zapomenout.... jsem taaak naivní.
Takže jedinou možností je leda nějakej anděl, co by mi to heslo pošeptal

arrow
profile_image
cassy mojeid
od 29. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, mohli byste mi prosím, někdo poskytnout nějaký kontakt na věštkyni/kartářku z Prahy, se kterou jste byli spokojeni?

díky moc

Ahoj,
navštívila jsem více kartářek, s odstupem času musím říct, že úplně na 100% se netrefila žádná. Hodně jich umí dobře vystihnout momentální situaci, ale jen opravdové špičky dokážou předpovídat budoucnost.
Zajímá mě ale například taková věc: kartářky mi řekly (shodně) že potkám svého životního partnera teď na jaře. Prozatím jsem nikoho nepotkala. Udělala jsem ale hodně změn, které mi obecně nebyly kartářkami doporučovány (stěhování, změna práce). Je možné, že se tímto věštba změnila?

Lina_M
Podle mých zkušeností je věštba možná jen tak na 80%. Opravdové špičky jsou jasnozřivé a vidí, jak se rozhodneš a jakou cestou se vydáš. Je možné poznat hodně i z horoskopu (ovšem zase jen špičky to dokáží tak dobře). Ostatní kartářky se umí napojit a vidí jen tu nejpravděpodobnější cestu, čili ne tu, kterou se skutečně vydáš. Pokud se rozhodneš třeba i na základě věštby na poslední chvíli změnit směr, tak se karma mění také. Čili i celá věštba je špatně. No udělala jsem to už takto víckrát, že jsem se nakonec rozhodla jinak, než mi bylo třeba doporučeno a tím jsem změnila celou věštbu. Jestli jsem udělala správně, nevím, ale bylo to mé rozhodnutí a karty beru jako poradce, ne jako něco, co musím poslouchat.

lollo
Tomu, že kartářka vidí jakým směrem se vydám až tak nevěřím. Pořád je to na mně. Například mi všechny kartářky věštily nějaké změny v práci, ale nic zásadního, přímo změnu práce tam neviděly. Bližší informace neřekla žádná, nakonec to dopadlo tak, že jsem měla možnost odejít z práce i s odstupným anebo zůstat na nevýhodné pozici. Také jsem odešla, přestěhovala se za přítelem do jiného města a našla jsem si tam práci jinou. Takže zase nevím, jak si ty jejich věštby mám vyložit.

arrow
profile_image
renčak
od 15. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den/ Ahoj.
Neznáte prosím někdo kartářku z Ostravy paní Jančovou? Zajímalo by mě jaký má přístup a jestli se dá na její výklad spolehnout. Nebo neznáte jinou dobrou kartářku z Ostravy a okolí?
Předem všem děkuji za odpovědi.

arrow
profile_image
MirkaMark
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lina_M
Už to, že Ti věštila změny v práci a byly, je úspěch ne ? Měla si možnost volby, vybrala sis. Ono jde o to, jak si to vždycky přeložíme. A jestli pro to něco děláme nebo jsme pasivní. Ani karty, ani kafe nebo virgule za nás další krok neudělají. Je fajn, když věštkyně vysvětlí, nepospíchá, poradí.

Nejsem si jistá, že předpověď změn v práci už je úspěch. Ty změny byly totiž celkem zásadní. Mohla by například upřesnit, že ty změny se budou týkat celkového zeštíhlení podniku. Jinak mi to přijde jako příliš obecný kec. Ale když se na to podívám racionálně, tak si uznávám, že máš pravdu. Ten krok si musíme udělat my samy.
Například mi věštila také, že potkám nového přítele a stávajícího opustím. Ale toto si já vážně ani moc nepřeju, tak teď v době, kdy ho prý mám potkat ani nikam mezi lidi nechodím.

Lina_M
Spíš jde také o to, co ti karty v tu chvíli můžou ukázat, ono je to někdy tak, že některé věci vědět dopředu nemáš. Třeba právě pro tvůj pozdější pokrok.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené