arrow
profile_image
Micinna
od 1. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, máte některá zkušenost s touto kávou? Je to káva, která podporuje spalování tuků bez omezování se v jídle a cvičení v posilovně. Káva se dá koupit jen přes sociální sítě. Podlě vložených obrázků od uživatelů má skvělé výsledky a tak se ptám Vás tady, jestli s tím máte zkušenosti.

@micinna Ahoj, promiň, nechci Ti brát iluze, ale tato věta mne dostala:
"Je to káva, která podporuje spalování tuků bez omezování se v jídle a cvičení v posilovně." snad na tohle proboha nevěříš. Ano, může mít pozitivní účinky pro tělo, ale ne bez cvičení a bez "omezování se v jídle".
Strava je vždy 70% při hubnutí.
Navíc pozor, našla jsem tento článek, tak opatrně:
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/621735 /droga-v-kave-na-hubnuti-v-cesku-myslela-jsem-ze-m i-vyskoci-srdce-varuje-marketa.html

Mmj. spalovač tuků je i přirozeně v jídle skořice, chilli, kaenský pepř a samozřejmě necpat se brambůrkama, hotovkama v restauraci apod.
Ta káva může být o.k, jako doplněk při hubnutí, ale ne bez pomoci dalšího, co jsem psala.

arrow
profile_image
Lena82
od 20. 3. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Micinna Ahoj, kamarádka po ní shubla docela dost, spíš na obvod než na kg. Žádné potíže neměla. Mám ji taky, ale nechutná mi a taky po ránu musím mít "svou" kávu, jinak jsem nepoužitelná. Pokud bys měla zájem, tak ti ji pustím. Jsou odebrané pouze tři dávky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené