• zobrazeno 1309
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 9.12.2013   Naposled upraveno: 3.1.2014 

Kávovar Tchibo Cafissimo Picco Black Volcano

Velikost
Stav
Nové
cena bez dopravy
750
původně 990 Kč

Předmět již není v nabídce 

  Důvěryhodný neověřený prodejce
  doubinka56  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 52    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Novinka! Nabízím zcela nový, ještě nerozbalený kapslový kávovar Tchibo Cafissimo Picco Black Volcano. Sešly se mi 2, tak jeden prodávám. Zakoupen 15.11. 2013 a záruka je poskytována do 15.3. 2017. Záruční list přiložen.
  Stylový kávovar od společnosti TCHIBO vám potěší chuťové buňky oblíbeným nápojem, na který si počkáte maximálně 30 vteřin. Stačí zmáčknout jediné tlačítko. I přes své miniaturní rozměry, jež maximálně vyniknou ve stísněných prostorech, obsahuje odnímatelnou nádrž na vodu o objemu 0,9 litru. Vysoká míra personalizace je umožněna prostřednictvím nastavení množství vody. Vaše káva bude přesně tak silná, jak jí máte rádi.
  Hlavní předností se jeví možnost volby dvou nastavení tlaku pro spařování kávy, čímž je možno vyladit proces přípravy nápoje přesně dle jeho typu - dokonalé espresso nebo caffé crema? S TCHIBO Cafissimo Picco žádný problém. Praktický je také výklopný stoleček na malé šálky pro espresso. Energii i váš čas bude šetřit funkce automatického vypínání. V neposlední řadě je třeba zmínit také přehledný ukazatel nutnosti odstranění vodního kamene.
  Nejvyšší kvality je dosaženo nejen precizností samotného kávovaru, ale také díky hermeticky uzavřeným kapslím Cafissimo, nabízejícím širokou paletu lahodných příchutí. Zpříjemněte si začátek nového dne nebo průběh náročného pracovního odpoledne s kávou zajišťující dokonalé aroma a neopakovatelný požitek. Navíc se tento elegantní kávovar stane ozdobou vaší kuchyně.
  PC: 1780 Kč + poštovné

  Podobné nabídky

  Žádné podobné zboží nenalezeno