arrow
profile_image
azuritek
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Radši si přejte ať vám ani nenarostou, protože to, co jsem si s nimi užila bych nepřála ani největšímu nepříteli! Je mi 22 a osmičky mi rostly od 19, když rostly, tak to šíleně bolelo, občas přestaly růst. Letos v červnu mě začla z ničeho nic bolet čelist, jak kdyby mi dal někdo pořádně přes pusu, nešla mi otevřít a jíst jsem mohla jen přesnídávky, jogurty a kaše (i když výhodu to mělo, aspoň jsem se nemohla cpát ). Během toho mi zubařka rozřezala dáseň kolem dolního zubu, pár dní na to mi vyrvala (a to doslova, na tu bolest nezapomenu, myslela jsem, že mi urve hlavu) horní zub, ale bolest nepřestala. Odešla stejně rychle jako přišla, asi po 2 měsících. Teď už mám jen 3 osmičky a doufám, že mi vypadnou samy a nebudu si to muset prožít nanovo s každou zvlášť.

arrow
profile_image
rafej
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám víceméně vyrostlé všechny osmičky, ale horní jsou takoví obří, že mi uplně likvidují oblouk - vytlačují zuby. Jak jsou velké a tak se tam nemůžou vejít, navíc ještě rostou šikmo a nejdou ani čistit.
Doktor mi před prázdninama oznámil, že na pravé mám dost velký kaz a že to nejde vyvrtat a vzhledem k té deformaci je jediné řešení vytržení. Takže se už dopředu bojím, jak to bude dostávat ven.
A to jsem ještě přes prázdniny trnula, jestli to nezačne bolet, protože musím na testy, zda nejsem alergická na umrtvení a objednali mě až na říjen.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené