Otázka je rovnaká ako v názve témy. Nedokážem nájsť obľúbené skladby, ktoré hrajú v H&M a nedokážem zachytiť slová aby som ich našla pomocou nich...ďakujem vám

To se snad asi najit neda

Nemyslím si, že mají daný playlist, který se hraje ve všech obchodech stejný. Prostě vedoucí vybere pár CD a ty tam pouští.

arrow
Neprodává v Bazaru

Většinou mají v obchodech rádio, takže se zkus zeptat, jakou stanici ladí.

arrow
profile_image
Barbora56
od 3. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Spíš mívají obchody svoje CD, které jim posílá vedení a to tam hrají.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžou si to tam pouštět i samy co si vyberou, ale aby se to hodilo k nakupovaní. Máma dělala vedoucí v jednom obchodě a ty cd sem jí tam vždycky dávala já s písničkama co zrovna letěly aby nehrálo pořád to samý.

arrow
profile_image
Anita01
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: Prostě vedoucí vybere pár CD a ty tam pouští.

to je pravda, byla jsem na brigádě v jednom obchodě a mohla jsem si tam nosit svoje cd..

holky poopravím vás, sama robím v HM a tam sa hudba posiela zo švédska rovno...každá predajňa má rovnaké, lebo je to napr hudba na podzim, zimu, leto, jar....odlišuje sa to.
funguje to na princípe ako shuffle, čiže náhodný výber, len ide o to, že potrebujem nájsť ten zoznam tých skladieb, min. rok som náhodne objavila na youtube knál užívateľa, ktorý sa zaoberá HM music ale stratila som to, tak či náhodou to nepoznáte vy...

Reaguji na VeryDior:
Tak ty tam sama pracuješ a ptáš se ostatních, kde to najdeš? Myslím, že máš k tomu seznamu daleko lepší přístup než my, které tam nepracujeme.

Reaguji na mishka999: ano dúfala som, že existuje nejaký HM maniak ktorého to zaujíma, alebo niekto kto tam tiež pracuje a bude mi vedieť povedať nejaký nápad kde by sa to dalo zohnať.

arrow
profile_image
sewero
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, jak zrovna v H&M, ale v některých obchodech mají vždycky CD, které jim pošle vedení a to hrají pořád dokola, to CD chodí tak jednou za měsíc. Pak se asi vyhodí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené