arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já s vlasy pracovala tak 10 let a vyčesával zatím každý.. Prostě vždy čistím kartáč, ale já jsem hodně háklivá a nemám ráda ani vlas v tom kartáči

Reaguji na lucmora:
já mám ted taky hodně světlé středoevropy, jedny jsem si dokonce ještě doma zesvětlovala na nejsvětlejší blond a cuchat by se neměly, já osobně na prodloužené vlasy nemusím dávat nic kromě trošku kondicionéru, to co popisuješ mi kdysi dělaly Balmainy (to ale nejsou evropské vlasy ale indické nebo nevím jaké) když už byly tak půl roku staré a taky jsem na ně pořád dávala samé masky aby vypadaly aspoň chvíli hezky, musela jsem je foukat nebo žehlit, že bych si je nechala jen tak volně uschnout jako teď středoevropy to neexistovalo, já osobně bych je reklamovala, kdysi jsem tak u kadeřnice reklamovala vlasy - po nandání a prvním umytí se začaly krepatět, lámat atd. takže kadeřnice mi je musela sundat a vyreklamovala je - prý je spálili při odbarvování.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sára2: já osobně bych je reklamovala

Přesně tak. Myslím, že co se reklamací týče, tak jsou lidé z dlouhovlásky dost ochotní, takže za pokus to určitě stojí. Jak říkám, já jsem s jejich vlasy spkojená, ale kdyby se mi stalo to, co slečně, tak bych na reklamaci prostě trvala a tečka. Pokud by mi nevyhověli, už bych k nim nikdy nešla a varovala ostatní.

Téma je již příliš široké, dotazy se opakují, tudíž se v něm nelze dobře orientovat. Dále prosím přispívejte do konkrétních témat o dodavatelích vlasů k prodlužování. Pokud takové nenajdete, založte nové, nikoliv však stejně široké jako je toto.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené