arrow
Neprodává v Bazaru

Kde je výhodnější rozměnit chorvatské kuny?
Tady přímo z českých na kuny, nebo až v Chorvatsku z Eur na kuny?

Reaguji na Gabilka:
Raiffeisenbank.....jednodušší v Čechách vyměnit koruny za kuny.
Jinak musíš nakoupit eura a ty pak v HR stejně měníš za kuny...dvojí výměna tím pádem.
Moc hotovosti není potřeba,v marketech a podobně platí kreditky.

Vyměnte to až tam a nevyměnujte hned všechny eura , kamarádka si vyměnila už tady asi 5 tisíc a pak to tam nemohla utratit oni už ty kuny ti pak nevymění zase zpátky , takže musela to všechno utratit za blbosti.

arrow
profile_image
Puminka
od 23. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V Chorvatsku jsme byli minulý rok a peníze jsme rozměnovali až tam (Eura na Kuny)
Je to výhodnější... Jinak když přijedeš s dovolené a budeš s sebou mít kuny tak už je nemůžeš rozměnit..takže před příjezdem buď všechno utratit a nebo rozměnit zpátky na eura!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Puminka: budeš s sebou mít kuny tak už je nemůžeš rozměnit..takže před příjezdem buď všechno utratit a nebo rozměnit zpátky na eura!

To se mi stalo před těma dvouma rokama, v tam kde sme byli na dovolený nic nebylo a já jsem takovej škudlil, tak si teď vezu něco přes 100 kun z minule

Když to neutratím, tak mi to moc nevadí, spíš se mi jedná o to, jak je to výhodnější.
Někde sem četla, že tam si počítají poplatek 1-4% za směnu, tak mě spíš zajímalo jaké kdo má zkušenosti.

Reaguji na Gabilka:
Pokud jedeš s CK busem,tak na cestu kuny nepotřebuješ a v HR si směníš eura po troškách.Momentálně jsem v Makarské a kuny si vozíme už z domu,jedem autem a tak cestou už kuny potřebujem a ještě se mi nestalo,že by něco zbylo spíše platíme kartou a na plážích hotově,takže stejně měníme ještě eura tady.

arrow
profile_image
majtrajdá
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já chci taky k moři..... a ***. Tak třeba příští rok. No heleď, my to předloni udělali fakt jednoduše. Neměnila jsem nic. Eura jsem měla nějaký z předchozích špacírů, takže ty mi stačily na bydlení, to bylo v poho. Ale kuny jsem vyřešila tak, že jsem si prostě někde v Zadaru vybrala z bankomatu. Tenkrát to byl prostě fakt nejlevnější a nejmíň pracnej způsob, jak se výhodně dostat je kunám )) Teďko ale nevím, jak je to nastavený, kolik se platí a tak...taky záleží na bance

arrow
Neprodává v Bazaru

Laky
Jedem autem, na cestu si přítel rozměňuje přítel na poplatky. Platit kartou nikde nechci, tak budu mít sebou jen hotovost.

arrow
profile_image
Etenité
od 6. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normálně jsme si taky vybrali z bankomatu - mám komerčku, tak jsem si ve Splitu našla erste bank (je to stejná banka) a vybrala jsem najednou dost peněz na celý pobyt. Nevyšlo to nijak zvlášť draho. A zbylé kuny jsem pak po příjezdu vyměnila ve směnárně na koruny (Praha-Florenc).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené