arrow
profile_image
misadud
od 16. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, potřebuji poradit. Je mi 34 let mám dědičné kruhy pod očima a obzvláště v této době trpím nedostatkem pravidelného spánku (miminko), což se projevuje na mé pleti. O pleť se příliš nestarám, základní očištění (tonikum, odlíčení, krém) toť vše. Nikdy jsem se ani moc nemalovala. Potřebovala bych tedy zajít někam, kde mi poradí a řeknou jaký tip pleti mám a jak o ni správně pečovat, případně pomohou i s výběrem korektou, a dekorativní kosmetiky vhodnou na moji pleť (odstíny). Jsem z Brna a nevím kam zajít. Ke kosmetičce?(jaké) Nebo do nějaké parfumerie (ale tam mi pomohou jen vybrat produkty pro líčení). Děkuji

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, najlepšie bude zájsť ku kozmetičke v prvom rade. Treba hladať takú, ktorá spraví aj diagnostiku pleti. Nevýhoda vždy je, že každá kozmetička pracuje s určitou značkou/ značkami a preto ti bude odporúčať tieto prípravky. Ale to neznamená, že ti nemožu sadnúť samozrejme V parfumériách majú aj pleťovú kozmetiku ale skúsenosti mám také, že väčšinou mám sama ovela väčší prehlad a viac informácií jak samotné predavačky tam. Na druhú stranu, chápem, že nemožu vedieť o každom jednom produkte všetko.
Kozmetička ti može aspoň pomocť s určením typu pleti a potom si buď necháš poradiť alebo sama si podla toho skúsiš niečo kúpiť. Vela sa dozvieš aj zo skúseností iných na internete a podobne. Pri kozmetike je to vždy ale spíš pokus/omyl bohužial. Každému vyhovuje niečo iné.

arrow
profile_image
ewellyn
od 21. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na misadud: Ke kosmetičce, poradí s péči i dekorativou.

arrow
profile_image
Daisy1
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na misadud: Ahoj, určitě ke kosmetičce. Je ti 34 let a neznáš svůj typ pleti? Jak je to možné? Jinak mám také dědičně kruhy pod očima. Zkus na ně použít mandlový olej na noc, který zesvětluje.

arrow
profile_image
misadud
od 16. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Daisy1: Ahoj, no u kosmetičky jsem byla za svůj život snad 5x a u čtyřech různých. Jedna ta první mi řekla, že mám pleť smíšenou, druhá po dvou letech, že mám pleť mastnou, další- moje pleť je spíše suší a poslední cca před 2 lety, že mám peť citlivou a chybí jí výživa. Tak tomu moc nerozumím, a proto bych potřebovala poradit i dobrou kosmetičku v Brně. Ono v dněštní době jsou za tři měsíce kosmetičky hotové a pak to takto vypadá. Z mého okolí, kdo na kosmetiku chodí, tak jejich kosmetičky jsou asi dobré, ale mají stálou klientelu a neberou další.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené