arrow
profile_image
Lufie
od 24. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravíčko sháním dámské botky na sebe vel. 33,34 - nejlépe lodičky sandálky žabky..a aby nestaly 3000Kč, nejlépe tak do 1000 ( když by byly levnější vůbec se zlobit nebudu ). 35 mám obrovské..

já vím, že je to OT, ale kolik ti je?

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lufie: Jestli ti nevadí zkusit z netu, tak se podívej na ebay. Asiatky mají malinký nohy, takže prodávaj i malý boty. Jinak tvůj problém chápu, já mám sice 35ky, ale lodičky bych taky kolikrát potřebovala mnohem menší (takže mám jen dvoje - oboje sekáč). Což mi připomnělo - že jestli máš někde kolem sekáče Bellitex, tak tam prodávaj taky malý boty. Zrovna v pátek jsem tam viděla dvoje v 34ce... a sama odsud taky malý boty mám už z dřívějška. Je to teda o štěstí, ale rozhodně je tam větší šance než v běžným obchodě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na veronika8815: Co s tím má společného věk? Mě je 20 a mám taky velikost 34 , každý hold nemá velkou hnátu.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sariella: Co s tím má společného věk? Mě je 20 a mám taky velikost 34 , každý hold nemá velkou hnátu.

přesně tak, já mám sice 37, co je myslím ideál, ani malá, ani velká noha, ale rozhodně jsou hezčí nožky vel. 34, než lodě č. 40 i výš, které dnes bohužel má spousta holek/žen a vypadá to dost děsně, zvlášť, když jsou narvané třeba právě v lodičkách. Botky na tak malé noze vypadají super.
Jinak podobné téma je tady, je tam pár tipů:
https://www.omlazeni.cz/obchod-se-specialni-49-2572 82-0.html

Reaguji na Jully: Jako promiň, ale nevidím důvod úrážet tady dívky/ženy, které mají nohy vel. 40 a výš na základě toho, že se někdo zeptal na věk? Takovýhle trapný komentáře si nech. A pokud si to myslíš, tak si to mysli a neventiluj to tady, určitě holkám, které mají zmiňovanou velikost, nejsou takovéto poznámky příjemné a že jich nebude málo..

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jully: než lodě č. 40 i výš, které dnes bohužel má spousta holek/žen a vypadá to dost děsně, zvlášť, když jsou narvané třeba právě v lodičkách.

si fakt trapná... noha č. 40 je podle mě naprosto normální a běžná velikost a rozhodně si nemyslim, že by vypadala nějak špatně

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Jancysska:
Jasně, ale ta 37 bude vždy vypadat líp, to zase neříkej, že ne... Každopádně Jully to napsala řekněme dosti nešťastně... Ale ještě horší je napsat po č.34 tohle:

Cituji Sariella: každý hold nemá velkou hnátu

Sorry holka, ale to nemůžeš myslet vážně... Navíc když už jsme u toho, tak mě zase ta 34 přijde jako extrém -> můžu se zeptat (Lufie, Sariello, ...) kolik měříte? Pokud 150, ok, beru, ale jinak??

Cituji hyena 02: Ano, dámy, zase skvělé komenty, zakladatelka se opět dozvěděla, co přesně chtěla vědět

jo no to je fakt..

A co v deichmanu? tam mají různé velikosti a zdá se mi že tam někdy měli i 34-35 ve slevě.. ale tobě je ta 35 už velká jsi myslím psala.. no u vietnamců určitě.. ale nevím jestli chceš boty od vietnamců..

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji everything.is.possible: no u vietnamců určitě.

Možná jak kde, ale např. v Brně u Vietnamců začínají dámské boty až na 36, ale pravda je, že mi připadají jejich boty trochu menší.
Mám stejný problém jako zakladatelka (pro některé- měřím 162 cm, věk 35+ ), A už jsem se smířila s tím, že v ČR takové boty, aby mi seděly a nebyly z dětského neseženu.
Ale můžu doporučit např. sousední Polsko, číslo 34 tam vedou, číslo 33 se dá sehnat (trochu hůř, ale dá). Vím, že např. Baťa tyhle velikosti normálně vyrábí, ovšem k nám je nedistribuuje, prý není zájem. Netuším ale, kdo zde panu Baťovi dělal průzkum trhu, asi jako většinu statistik u nás- od kancelářského, nebo hůř od hospodského stolu

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Jully: ale rozhodně jsou hezčí nožky vel. 34, než lodě č. 40 i výš, které dnes bohužel má spousta holek/žen a vypadá to dost děsně, zvlášť, když jsou narvané třeba právě v lodičkách.

Tak to bych se se svou 43-44 měla jít asi zahrabat Ona není 40 jako 40 - jinak vypadá na holce se 160 cm a jinak na holce se 180 cm. Moje kolegyně má 185 cm a na to je 40 opravdu malá (téměř popelčí) nožka

K zakladatelce - velikost 34 je podměrná, někdy tyto velikosti vedou v obuvích s nadměrnou velikostí.....například zde, pokud jsi z Prahy:
http://www.maxibota.cz/

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jully: rozhodně jsou hezčí nožky vel. 34, než lodě č. 40 i výš, které dnes bohužel má spousta holek/žen a vypadá to dost děsně, zvlášť, když jsou narvané třeba právě v lodičkách. Botky na tak malé noze vypadají super.

Bylo by dobré si uvědomit,že pokud má žena 170 a více cm na výšku,tak těžko může mít velikost boty 34 na tak malém chodidle by prostě nemohla chodit a příroda to ví.
Vysokých holek je víc než těch "popelek 150-160 cm" dospělý člověk většinou nemá dětskou velikost.
Zakladatelka s klidem může nakupovat na dětském jen ty lodičky na podpatku budou asi fakt problém,ty děti nenosí.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Lufie: a aby nestaly 3000Kč, nejlépe tak do 1000

Bohužel se musíš smířit s tím, že když nemáš konfekční - běžnou velikost nohy, tak si holt musíš něco doplatit....Já jsem se už dávno smířila s tím, že nadměrnou pod 1000,- nekoupím.....

Cituji hyena 02: Ale můžu doporučit např. sousední Polsko, číslo 34 tam vedou, číslo 33 se dá sehnat (trochu hůř, ale dá). Vím, že např. Baťa tyhle velikosti normálně vyrábí, ovšem k nám je nedistribuuje, prý není zájem. Netuším ale, kdo zde panu Baťovi dělal průzkum trhu, asi jako většinu statistik u nás- od kancelářského, nebo hůř od hospodského stolu

To je stejné jako s nadměrkou - v Německus e dá běžně sehnat 42 i 43, tady už musíš většinou do nadměrné obuvi, kde za ni dáš víc než za normální velikost byť je od stejné značky.......Je to škoda, no

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Zakladatelka s klidem může nakupovat na dětském

Hm, to právě moc nemůže, stejně jako si žena s vel. 43 nemůže koupit boty v pánkém. Schválně se někdy podívej, jak ty dívčí boty vypadají- samá mašlička, beruška, a když to odstřihneš, nebo odlepíš, je tam flek nebo díra. Navíc, ty barvičky, ach jéje.Pravda, taky v dětském nakupuju, ale jen sportovní boty typu tenisky. Jo, a ještě Crocs, tam navíc v dětském i nějakou stovku ušetřím.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hyena 02: to právě moc nemůže, stejně jako si žena s vel. 43 nemůže koupit boty v pánkém.

jasně,že na pánském si nelze koupit baleríny,žabky a sandále.
Nějak moc na dětské boty nekoukám,ale v těchto placatých modelech moc rozdíl nevidím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené